2733
2739
عنوان

خانومای خیاط و هنرمند بیاین لطفا

157 بازدید | 16 پست

1.برای مانتو کیمونوی بلند (قد آدمه متوسطه) چقدر طول پارچه لازمه؟ به نظرتون مانتوی کیمونو دوختش آسونه؟ 

2. نخوام جلو باز باشه و از طرفی نخوام دکمه بخوره چیکار کنم بنظرتون؟

*** من الگوی یه شومیز خیلی ساده رو درآوردم، پارچه به درد نخور هم دارم روش امتحان کنم. اما به طرز عجیبی استرس دارم برا برش و دوختش، نمیدونم چرا    

2 قد لباس پارچه کافیه

جلو بسته بگیر

کلاس نرفتی؟ چرا استرس داری نهایتا خرابش کنی سربه سرش میزاری درس میشه

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
2 قد لباس پارچه کافیه جلو بسته بگیر کلاس نرفتی؟ چرا استرس داری نهایتا خرابش کنی سربه سرش میزاری در ...

ببخشید عزیزم منظورتون از 2 قد، 2 متره؟  کلاس چند جلسه رفتم فقط اونم خیلی وقت پیش برا همین نکاتش یادم رفته.

نمیدونم عزیزم استرس الکی دارم، پارچه دم دستی هم دارم روش امتحان کنم اما اصلا نمیرم سمتش  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فقط الگو پشت استفاده میشه از سرشانه ی خط صاف بکش قد آستین و اضافه کن ب سرشانه و امتداد بده  4_5سانت از خط سرشانه ک رسم کردی بیا پایین از زیر بغل م ب اندازه3_5سانت هلال کن ب کمر یا باشن وصل کن

ب جای دکمه م غزن بزن همون جور ک جا دکمه اضافه میکنی ی طرف و 2سانت سجاف جدا نه سر خود  بزار بین سجاف جدا و مانتو عزت و بزار بدور و اون یکیش ک طرف دیگه این کار واسه اینه ک بینش باز نمونه وقتی عزت میدونی یا نه میتونی دکمه ریلی یا اگه مهم نیست فاصله داشته باشه بند بدوزی ب هر دو طرف کره بزن ی

دوختشم خیلی راحته خیلی اما میتونی جلو باز بدوزی زیر سارافن بدوزی زیرش تا رون پات و بگیره قشنگتره

2738
ببخشید عزیزم منظورتون از 2 قد، 2 متره؟  کلاس چند جلسه رفتم فقط اونم خیلی وقت پیش برا همین نکاتش ...

مثلا اگه بلندی مانتو میخوای 100 سانت بگیری دو متر پارچه عرض 1.5

فدات گلم آره خداروشکرنوشتم که یادم بمونه چقدسختی کشیدم

یادت باشه که خدا بهت لطف کرده و دوست داشته و همچنین هرکس بخونتش تو دلش چراغ امید روشن شه و بدونه خدا صدای بنده هاشو میشنوه

2706