2733
2734

برا بار دوم تاپیک زدم 😟شوهرم مامانش اینا بش گیر دادن که بره مشاور چون شوهرم اصلا اعصاب نداره بعد شوهرم و باباش رفتن شوهرم گفته بود مامانم اعصابم زنم خورد میکنه زنمم سر من درش میاره بعد مادرشوهرم اینا اومدن امشب خونمون یهو دراومد گفت قسم خوردم بتون حرف نزنم شوهرت رفته مشاور همچی حرفی زده مگه من چی گفتم گفتم حواست ب شوهرت و بچت باشه منم اصن جوابشو ندادم کلا من و شوهرم دل خوشی ازش نداریم ب نظرتون من خیلی بد شدم این وسط ؟چون شوهرم تقریبا رابطشو قطع کرده اصن نمیره خونه اونا 😑از مامانشم بدش اومده جدا از این رفتارش با پسر خودشم خوب نیست چ برسه ب من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شما کاری به رفتار همسرت با مادرشینا نداشته باش. کلا جوری با مادرشوهرت رفتار کن که دوست داری عروست درآینده باهات اونجوری رفتار کن. تو همه چی تعادل رو نگه دار

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
ببخشید استارتر جونم ی لنگ پا اومدم تو تاپیکت  خانوما خواهر من فردا عمل داره بینی دکتر احمق هم ...

کلینیک میره? یا بیمارستان?

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
2706