2733
2734
عنوان

بیاین نظر بدین چیکار کنم

132 بازدید | 23 پست

من داستان زندگیمو گذاشتم قبلا هر کدوم نخوندین بخون بعد نظر بدین لطفا

جدیدا فهمیدم شوهرم بازم داره خیانت میکنه اما من برام مهم نیست اصلا عادی شده دیگه برام

یه دختر۵ساله هم دارم داستان زندگیمو حتما بخونید بعد بهم نظر بدید

بنظرتون طلاق کار درستیه؟

وقتی به طلاق فک میکنم عذاب وجدان میگیرم احساس میکنم دارم کار اشتباهی میکنم همیشه تو این دوراهی گیر میکنم هیچوقت نمیتونم قاطعانه تصمیم بگیرم راجع بهش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واه چ اشتباهی  وقتی بهت خیاتت میکنه دیگه چ عذاب وجدانی

نمیدونم دست خودم نیست 

البته هنوز بهش نگفتم که میدونم خیانت میکنه مدرکی هم ندارم اگ بگمم انکار میکنه اما خب خودم میدونم

2731
نمیدونم دست خودم نیست  البته هنوز بهش نگفتم که میدونم خیانت میکنه مدرکی هم ندارم اگ بگمم انکار ...

طلاق بگیر

درد من حصارِ برکه نیست،درد من زیستن با ماهیانی 🐟🐠🐡ست، که فکر دریا🌊 به ذهنشان خطور نکرده است... 

تو زندگی بدون عشق طلاق بهترین تصمیمه

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
2738
همیشه وقتی میرم برای طلاق مردد میشم ترس وحشت تنهایی دلتنگی هزار تا حس بد و وحشتناک میاد سراغم 

مگ الانم تنها نیستی؟؟؟

دلتنگی واس کیه

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
مگ الانم تنها نیستی؟؟؟ دلتنگی واس کیه

تنها نیستم یعنی رابطه امون بد نیست یکسالیه زندگیمون ارومتر شده نمیدونم شایدم بخاطر اتفاقات گذشته دنبال بهونه هستم که الان دستم اومده البته به اعتیادشم فوق العاده نشکوکم اما خب هیچوقت نتونستم ثابت کنم و کلا شوهرم ادم دروغگوییه

خودمم نمیدونم چمه نمیدونم چی میخوام از زندگی نمیدونم چیکار کنم خوشحال میشم بین دوراهی ام همیشه

اما خب میدونم که با این مرد اینده ای نداریم حالا باشه یا ده سال دیگه اخرش جداییه چون با هم اصلا تفاهم نداریم

ولی سعی من تو جایی که زندگی میکنی خودت لذت ببری مثلا رو رابطه باهمسرت من داستان رندگیتو نخوندم ولی حتما میخونم یخ خانم وقتی  طااق میگیره وبچه داذه اگه پسر باشه شر بپا میکنه چون دوست نداره حای پدرشوکسی بگیره اگه دختر باشه دختر امنیت نداره للحاظ جنسی تو خونه شوهر مادرش

تنها نیستم یعنی رابطه امون بد نیست یکسالیه زندگیمون ارومتر شده نمیدونم شایدم بخاطر اتفاقات گذشته دنب ...

چی بگم عزیزم جای تو نیستم ک تصمیم بگیرم

ولی ب عقلت رجوع کن ن ب قلبت چون بچه داری اونم ی دختر

2706