2737
2734

دارم سکته میکنم خانما الاناس ک قلبم بگیره تاپیک های منو خونده باشید میدونید دردم چیه امروز رفتم معاینه لگن بشم باهزار تاترس نزاشتم البت فک کنم چرخوند دستشو چون گفتم یعنی لگنم تنگه گفت ن درد دارم یکم از غروب ترشح هم دارم امروز سونو هم انجام دادم همه چیش خوب بود فقط نوشته بود مثانه جنین ب طول 55mmمتسع میباشد یعنی مثانش پره ؟دکترم گفت چیزی نیست خیلی میترسم بعد گفت برو نوار قلب بگیر رفتم بیمارستان گفت باید معاینت کنیم منم فرار کردم اومدم شده کابوس برام صدای جیغ های زنارو میشنیدم بدتر حالم بد میشد الانم اصلا حالم خوب نیست دلم خیلی گرفته نشستم ی گوشه گریم گرفته بخدا بریدم دیگه باهام حرف بزنید خواهش میکنم آرومم کنید خواهرانه

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوسال ازدواج کردم تواین دوسال تورابطه درد داشتم و نزاشتم دخول کامل انجام بشه احساس میکنم واژنم خیلی تنگه خیلی طوریکه ی انگشتم نمیره بعد چطور ی بچه بیاد بیرون این تصورات من داره داغونم میکنه 

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین
2728
عزیزم خدا کمکت کنه بهت قدرت بده این روزاهم میگذره نینیتو بغل میکنی با دل خوش نگران نباش 

یعنی نی نیمو بغل میکنم ؟نمیمیرم 

2738
من دوسال ازدواج کردم تواین دوسال تورابطه درد داشتم و نزاشتم دخول کامل انجام بشه احساس میکنم واژنم خی ...

نکنه شما هم واژینیسم هستی؟؟

آنکه را خوبی کنیم،هاری نگیرد آرزوست  

ترس وقتی که خدا رو داری معنا نداره به خودش توکل کن و از خودش کمک بخواه انشالله که همه چیز به خوشی تموم میشه وفقط این روزها یک خاطره میمونه پس خودت رو اذیت نکن وبه اعصابت صدم نزن

نکنه شما هم واژینیسم هستی؟؟

بگم چی شاید یعنی کسی ک این مشکلو داشته باشه نمیتونه طبیعی بیاره بچش خفه میشه؟

2706