2733
2734
عنوان

نی نی های شما چند هفتگی بدنیا اومدن

255 بازدید | 42 پست

سه روز دیگه چهل هفته ام میشه. په چرا نه دردی دارم نه علائمی؟

این فسقل من کی میاد پس؟

چی کار کنم خیلی لفتش نده و لااقل تا سه روز دیگه بیاد..

طبیعی هم هستم

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳۸

خوشبحالت.

درد گرفتت یا سزارین بودی؟

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
2728
2738
هنوز نیمده اما متاسفانه برا اومدن خیلی عجله داره و منو استراحت مطلق کرده خانم😢

بسلامتی بیاد. 

خب نه زودش خوبه نه دیر

بسلامتی بیاد.  خب نه زودش خوبه نه دیر

آره واقعا انشالله ب حق این شب عزیز همه کوچولوها ب وقتش سالم بدنیا بیان

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

[QUOTE=91511308]۴۲هفته[/QUOTE

مشکلی پیش نیومد بعد؟

چرا اینقد دیییر

2706