2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جنینی که قلب نداشته باشه رحم خود به خود سقطش میکنه

این درمورد همه صدق نمیکنه

خوده من بارداری قبلیم قلب جنین تشکیل نشد 

تا هفته ۱۱ صبر کردم دریغ از یه علامت ساده از سقط

هیچ درد و خونریزی و.. نداشتم اخرم کورتاژ شدم

2728

من نمیدونم ولی ی خانومو تو مطب دکتر دیدم که هفته سیزده اومد تازه قلبش تشکیل شده بود دوقلو باردار بود ی قلش تا اون هفته قلب نداشت هنوز

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔

من توی هفت هفته رشدش متوقف شده بود و قلب تشکیل نشده بود هفته ی دوازده برا غربالگری رفتم فهمیدم دقیقا یک هفته ی بعدش توی سیزده هفته خودبخود سقط شد دکتر وقت کورتاژ بهم داده بودولی خودش افتاد هیچی ام مصرف نکردم نه داروگیاهی نه قرص سقط.بیشتر دکترا میگن که وقتی قلب تشکیل نشه بدن خودش تشخیص میده و سقط میشه

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
من نمیدونم ولی ی خانومو تو مطب دکتر دیدم که هفته سیزده اومد تازه قلبش تشکیل شده بود دوقلو باردار بود ...

ته قله ک برامن میخوام صب کنم چون هیچ علائمی ندارم هیچ ویارهم دارم هنوز

2738
پس تن ب کورتاژندم؟

اگه بارداری اولته صبر کن کورتاژ عوارض داره.فک کن من از هفت هفته که رشدش متوقف شده بود تا سیزده هفته طول کشید که سقط شد فردای سقطم رفتم سونو دادم بقایا هم نمونده بود.این یه روند طبیعیه که خودش طی میشه منم همش بهم میگفتن کورتاژ کن یک هفته بعدازاون که فهمیدم سقط شد 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤

من چون ویار شدید داشتم فک میکردم جنین سالمه حتی تا چندروز بعد از سقطم ویار داشتم 😔

عزیزم میشه بپرسم چندماه بعد کورتاژ اقدام کردی وباردارشدی؟

سه ماه بعدش اقدام کردم ۹ ماه بعدشم باردار شدم

البته من تنبلی تخمدان داشتم و دنبال درمان نرفته بودم و همون ماهی که رفتم دکتر با مصرف یه دوره متفورمین و پیاده روی باردار شدم شاید اگه زودتر درمان میکردم زودتر نتیجه میگرفتم اگه سقط داشتی نگران نباش خیلیا با اولین ماه اقدام بعد از سقط باردار میشن منم از تنبلی خودم بود که دکتر نرفتم

2706