2733
2739
عنوان

وای بچها بدادم برسین مردم از تهوع و بالا اوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 95 پست

عزیز جون من دو تا بارداری پشت هم داشتم سر هر دو با جنس مختلف اما این سه ماه اول گلاب به روت داغون بودم و معده درد شدید 

همه چی هم امتحان کردم فایده نداشت 

تنها چارش صبوری است همین تحمل کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از هفته هف شرو شد 

من ۹ام فردا میرم تو هفته ده

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2731
من ۹ام فردا میرم تو هفته ده

من دیگه حالت تهوع اینا نمیگیرم؟چون تا الان نگرفتم میگم

اخه اصلا هوس چیزی ام نمیکنم

خیلی وقتا فکر میکنم اصلا باردار نیستم😜

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2738
عزیزم روزی پنج تا دونه بادوم بخور برا سردرد موز هم برای تهوع خووبه اما پوستش سرد شه بزار رو‌پیشونی ب ...

ممنون از راهنمایت فداتشم...ولی فشارم میره بالا میزنه به سرم 

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.
الهی ، اره کرفتم  ‘ جنسیت نی نیش مشخص شد؟

نه هنوز مشخص نیس ولی خودمون میگیم دختره😍😍😍😍البته من میگما چون دختر دوس دارم🙂🙂🙂😃😃😃😃واستون دعا میکنم که بارداری سالم و بچه سالم و زایمان راحتی داشته باشین😍😍😍😍

🌸
2706