2737
2734

سلام خانمای گل مامانای مهربون..من بعد ۸ سال نازایی دنبال درمان رفتم و بعد عکس رنگی و اسپرم خوب و ذخیره تخمدان ۴ متوجه شدم که کیست اندومتریوما سمت راست ۵سانتی دارم که دکترا ازمایش c125 دادن عدد باید ۳۰ باشه برای من ۶۰ بود که اندومتریوزم شدید نبوده کاری باهاش ندارن خواستن ای یو ای بشم که امپولا جواب نداد فولی خوب نداشتم تشخیص میکرو دادن و من فعلا پیگیری نکردم ۳۲سالمم هست کسی بود با داشتن کیست نی نی دار شده باسه😀

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤

مامانا بیایین درمورد این مریضی صحبت کنیم چه کار باید کرد..من هنگام نزدیگی درد ندارم عادت ماهانمم سر وقت میاد شاید یکی دوروز اینور اون ور بشه.درد پریودیم طبیعیه ۲ساعته تموم میشه ۷روزه هم پاک میشم..اندومتریوما من فک کنم حاد نباسه پس چرا باردار نمیشم😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کیست ۴_۵س داشتم و با مصرف قرص و آمپول باردار شدم

کاملیا جون سلام عزیزم خوش اومدی به تاپیک اندومتریزیا.برای من نظریه میکرو دادن امپولایی که میزدی چی بود

2731

من عمل باز شدم...۵ بهتر لاپارا بشه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من عمل باز شدم...۵ بهتر لاپارا بشه

اخه به من گفتن اگه عمل بشی نصف بیشتر تخمدانت از لین میره ما کاری باهاش نداربم تا باردار بشی و سر زایمانت اون کیستم برمیواریم

2740
اخه به من گفتن اگه عمل بشی نصف بیشتر تخمدانت از لین میره ما کاری باهاش نداربم تا باردار بشی و سر زای ...

اون گیست عامل نازایی و سخت زایی هست...ی تخمدان دیگم ک داری....من عمل باز کردم تخمدانمم کوچیک کردن بچم دارم ...کلا دکترم با دس دس کردن مخالفه..عود کننده هم هست همچنانم تحت نظرم ۷ سال هست

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
قرص هم بهت ندادن؟ مگه مشکل تخمک‌گذاری نداری؟

دقیقا من تخمک گزاری دارم هرماهم کیت تخمک گزاری میزنم دو خط پرنگ میشه من پریودتم منظمه نمیدونم چه دردمه