2733
2739
عنوان

شوهرم بعده ۶ سال بهم گفت..

| مشاهده متن کامل بحث + 81117 بازدید | 603 پست
سلام عزیزم چی شد  همسرت دیگه چیزی نگفت😔

سلام نه الان کاملا عادی پاشد رفت اما من به دامادشون که یجورایی بزرگتره پیام دادم و گفتم چه حرفایی زده خواستم باهاش حرف بزنه و اگه واقعا طلاق میخواد تموم بشه بهتره اونکه تو خونه حبسه منم اونکه رنگ خوشی و خنده رو نمیبینه منم 

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زر زده بابا سخت نگير مردا زياد زر ميزنن

دیگه هر زری رو نمیشه نشنیده گرفت

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
سلام نه الان کاملا عادی پاشد رفت اما من به دامادشون که یجورایی بزرگتره پیام دادم و گفتم چه حرفایی زد ...

الهی خدا به حق علی یه راه درست بزاره جلوی پات عزیزم😔

ولی به نظر منم باید خوب بترسونیش تا دیگه از این حرفا نزنه

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
2728

من فقط نگران و ناراحت اون دختر و پسرهایی هستم که کلا تاپیک های مربوط به خانواده رو میخونن شامل خیانت قوم شوهر و و و 99 درصد تاپیک ها بار منفی دارن و ته ذهن و خراب میکنن درسته نباید از اینجا تاثیر گرفت و واقعیت تاپیک ها مشخص نیست ولی به هر حال ادمیزاد فکر میکنه و تجربه های دیگرانو یه بررسی میکنه که 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
سلام نه الان کاملا عادی پاشد رفت اما من به دامادشون که یجورایی بزرگتره پیام دادم و گفتم چه حرفایی زد ...

استارتر یهو شوهرت چشم باز کرده یکاره بهت گفته ازت کاشکی جدا میشدم مگه میشه بدون هیچ داستانی از قبل یه طرف قضیه همچین حرفی رو بزنه صفحات زیاد بود تاپیک و کامل نخوندم اگرم دلیلشو گفتی 

من فقط نگران و ناراحت اون دختر و پسرهایی هستم که کلا تاپیک های مربوط به خانواده رو میخونن شامل خیانت ...

نتردام عزیزم این سایت بخشی از واقعیت جامعه ماست 

بنظرم اصلا   ابدا نباید یهو وارد یه رابطه شد و از رو هیجان تصمیم گرفت حتما مشاوره قبل ازدواج باید رفت و صد البته شناخت بیشتر

2738

البته فکر کنم نباید به داماد میگفتی.مستقیم به خودش باید بگی.مثل خودش خیلی خیلی ریلکس .انگار مدتهاست منتظر شنیدن بودی.

این یه مسیله ی روانشناسیه ها.گاهی چیزی که داریم داره خفه مون میکنه( عذرخواهی میکنم این رو در موردت میگم)

وقتی مرتب پافشاری کنی که نه من میخوام ادامه بدیم ...نه من میخوام زندگی کنیم....یعنی با رفتارت و یا گفتارت نشون بدی میل به موندن داری، طرف خفه تر میشه.وقتی به دامادشونم میگی تصور شوهرت یا ابروریزی کردن توست و یا اینکه تو هنوز امید داری یکی پا در میونی کنه! 

وقتی قاطع و مستقیم بگی باهات موافقم دیگه احساس خفگی  ش میره.عقلش میتونه بهتر کار کنه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
استارتر یهو شوهرت چشم باز کرده یکاره بهت گفته ازت کاشکی جدا میشدم مگه میشه بدون هیچ داستانی از قبل ی ...

اره یهو بدون هیچ بحثی کاملا جدی گفت بهم تاپیکای قبلمو یه نگاه بندازه بیشتر با وجنات شوهرم اشنا میشی

نتردام عزیزم این سایت بخشی از واقعیت جامعه ماست  بنظرم اصلا   ابدا نباید یهو وارد یه رابط ...

درسته ولی چیزی که من میبینم خیلی سیاهه خیلی یعنی هیچ نکته مثبتی نیست ؟چرا همیشه بدی ها رو میگن ؟چرا خوبی هارو نمیگن مردم از اون سمتم لذت ببرن 

اونکه بله نباید یهو و نسنجیده و هیجانی با کسی وارد رابطه شد  متاسفانه احساسات رو عقل بیشتر غالبه بعد که هیجانات فروکش شد و واقعیت زندگی اومد جلو طرف تازه میفهمه کجای کاره 

البته فکر کنم نباید به داماد میگفتی.مستقیم به خودش باید بگی.مثل خودش خیلی خیلی ریلکس .انگار مدتهاست ...

دوست خوبم🙏 من مستقیم هم میگم اما بهتره بدونه منم تمایل دارم و اینکه بفهمه ترس از ابروش ندارم بنظر خودم گفتم بذار بفهمه که جدیم و قیدشو زدم بذار خانوادشم بدونن تا نکنه بگم دختره نتوست بسازه و پی بهونه بود من به دامادشون گفتم روزی هزار بار به چه حقی به من میگه طلاق بگیر هر چی من نجابت پیشه میکنم گستاخ تر میشه اگه طلاق میخواد منم طالبم بسم الله 

به خودشم  حتما حتما بهش مستقیمم میگم 😓😓😓

داره فیلم میبینه گفت بخدا من حوصله ندارم تا جوونی برو بچه رو هم ببر 😭😭😭

بهش بگو برات یه خونه جدابگیره حق وحقوقتم بده بروبابچه ات زندگی کن خودش بعدازیه مدت پشیمون مبشه میوفته به کوه خوردن

حضانت بچه روهم ازش کتبی بگیر فردانزنه زیرش

یااحتمالا بع خاطر مشکلات افسرده شده ببرش پیش دکترروانپزشک دارو بده بهتربشه

2706