2733
2739
عنوان

حساسها.باردارا نیان .نگران شدم فکر کنم پسر 10ماهم شقاق گرفته😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1536 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بشورمش بعد شیر خودتو قشنگ بپاش روش من برا دو تا بچم تا حالا هیچ پمادی  استفاده نکردم فقط شیر خو ...

اره خيلي خوبه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2728

زینک اکساید فیروز بزن خوب میشه سوخته

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
پماد اوریاژ یا ماستلا بخر بزن شقاق یعنی بواسیر یعنی ته روده بر اثر یبوست بزنه بیرون. چرا انقدر آگاهی ...

ماستلا پیشگیری کننده اس، درمان کننده نیست. شقاق و بواسیر هم فرق دارن، شقاق شبیه زخمه ولی بواسیر معمولا متورمه 

کج کلاه خان یارمه
2740
وای اطلاعات غلط نده  نترسونش  فقط سوخته پسر منم دقیقا اینجوری میشه با پماد خوب میشه

شما بهتر اطلاعات نداری الکی دل داری ندی عزیزجان 

پایین مقعدشو ببین بیرون زدگی داره

سوختگی هم داره

بفهمه بره دکتر بهتره یا نترسه😐

واقعا😲

اره اگه شير خودتو ميدي ازش بريز روي التهابش بهتر ميشه

ولي خب اگه بخاطر يبوست هست ك موقع دفع اب صابون بزن ب مقعد تا راحت دفع كنه كلي دارو هست براش نذار يبوست اينجوريش كنه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
😔

اصلا نگران نباش، نترس عزیرم پسر من که انقدر سوخته بود خون می‌اومد به همسرت بگو همین الان بره داروخانه شبانه روزی یه پماد بتامتازون بخره بزن صبح بازش کن ببین پنجاه درصد خوب شده

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

عزیزم این ک خوبه پسر من سر دندونش ازین بدتر شد برو داروخونه پماد روغن ماهی برای التهاب نوزاد بگیر 26 تومن بود یه پماد رو تو سه چهار روز تموم میکنی بایو خیلی بزنی بهش دایم چرب کن و روزا پوشکش نکن دو سه روز فقط شلوار پاش کن و جای جیشش یه کهنه نخی تمیز بزار زود خوب میشه و بعد از اون همیشه از زینک اکساید فیروز استفاده کن اون 8 تومنه و حداقل 2 هفته میره 

بچها تنها پمادی که دارم اینه.کالاندولاش تموم شده.با وازلین

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
2706