2737
2739
چقد از رابطشون خبرداشتی؟؟من خیلی چیزا تو پیاماشون فهمیدم...اینکه چ کارایی کردن. .

من عکس لب گرفتناشون پیاما س ک سی شون رابطه از پشت داشتن چون طرف دختر بود 20سالشم بود روزی که فهمیدم تو نی نی سایت تاپیک زدم عکسشونم زدم بعدا به بچه ها گفتم عکسشو گزارش بزنین پاک بشه باهم مسافرت رفته بودن شوهرم براش تولد آنچنانی گرفته بود تم و کیکو باغو...برای تولد پسر من ماشین خریده بود گفتش خودم خریدم ده روز که بچه ام بیمارستان بستری بود خنده نقطه پایینو آورده بود خونه ام موهایی تخمیشو خونه ام پیدا کرد خیلی خیلی رابطه تنگا تنگ بوده قول ازدواجم داده بود دختر وضعیت مالیش خوب بود دو میلیون دو میلیون به شوهرم میدادم یعنی به حق این شب عزیزم هنوزم نمیتونم از دختر بگذرم خدا خودش جوابشو بده

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا برم وقتی اون میگه مشکل از منه.....هنوزم قبول نداره خیانت با هر بدی توجیه نمیشه...

شوهر منم هنوز قبول نداره میگه مشکل تو باید باهم برین مشاوره حتی طلاقم گرفتی برو که افسرده نشی تصمیم اشتباهم نگیری

من عکس لب گرفتناشون پیاما س ک سی شون رابطه از پشت داشتن چون طرف دختر بود 20سالشم بود روزی که فهمیدم ...

😢😢

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2731
من عکس لب گرفتناشون پیاما س ک سی شون رابطه از پشت داشتن چون طرف دختر بود 20سالشم بود روزی که فهمیدم ...

من فقط در یه صورت میتونم ببخشمش...اینکه تا اخر عمر حتی انگشتش ب من نخوره..😢

شوهر منم هنوز قبول نداره میگه مشکل تو باید باهم برین مشاوره حتی طلاقم گرفتی برو که افسرده نشی تصمیم ...

توام سعی کن فراموشش کنی خودتو داعون نکن سر گذشته 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2738
من فقط در یه صورت میتونم ببخشمش...اینکه تا اخر عمر حتی انگشتش ب من نخوره..😢

من شوهرمو بخشیدم چون پدر بچه امه دروغ چرا منم بی سیاست بودم کار اشتباه داشتم ولی این توجیه خیانتش دلیلش نمیشه ولی بخشیدمش همون شد که من فهمیدم فرداش موتور اتوبوسش سوخت 17میلیون ضررر کرد خدا تو کاسه اش گذاشت از همون روز تا حالا همش ماشینش خرابه رو چیزی که حساسه داره سرش میاددبا اینکه بخشیدم ولی دخترو نمیبخشم چون هم جنس منه باید احساس هم جنسشو بفهمه باید به همجنسش نارو نزنه

یلداجون واقعا متاسفم ، الان شوهرت داغه نمیفهمه ، ولی مطمئنم خیلی زود متوجه اشتباهش میشه ، و اونوقت دیگه خیلی دیره 

خیلی کم پیش میاد که بعد طلاق پشیمون نشن، حتما حتما سرش به سنگ میخوره، و اینو بدون اون روی خوش تو زندگیش نمیبینه

خیلی سخته واقعا...من میدونم رابطشون در حد عشق بازی بوده.

مطین باش سک

سم بوده چون مردا رابطه بدون سک س نمیتونن

2706