2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تونستی فراموش کنی؟؟من پشتوانه ندارم اما این زندگی هم تحمل نمیتونم بکنم....از همه جا موندم ....الان ر ...

من پدرم بدتر شوهرمه تو خیانت دست بزن بی حرمتی یه بچه بی گناهم دارم فراموش نمیشه کرد ولی الان حال دلم بهتر بین بد و بدتر بد رو انتخاب کردم زندگی کردم ب

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
2731

اما میدونی یلدا من چن ساله پیش ک باشوهرم الکی بحثمون شد و قهر کردم رفتم شوهرم یه هفته اول اصن کله ش داع بود خوش خوشانش بود  نیومد سراعم اما هفته بعدی گف هرچور شده باید برگردی شاید اینم بعد سرش ب سنک بخوره .اگ.میبینی میتونی کوتاه بیای و همه چیز زندگیت نرمال بود صبرکن ببین چی میشه 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

جدا شدي حتما يه حرفه ياد بگير كار كن اصلا يه روزم بيكار نباش هم فكرت مشغول ميشه هم دستت تو جيب خودته منته هيچ كسي نداري 

به وقتشم اگر مورده خوبي پيدا شد ازدواج كن  فقط دنيا رو براي خودت بد نكن 

اونایی ک بخاطر خیانت جدا نشدین؟پشیمونید یا نه؟؟ اونایی هم که بخاطرخیانت جدا شدید پشیمونید یا ن؟

یلداجاااان از جریان متاسفم، من هم ی ۱۸ روزی میشه فهمیدم شوهرم خیانت کرده، اون هم چه جور، با دختری که من می تونستم جای مامانش باشم و چه حرفها زشتی هم از من پیش اون گفته.....،من هم دارم سبک سنگین می کنم قضیه رو......کاش میذاشتی ی کم از جریان بگذره و بعد تصمیم نهایی رو می گرفتی.....میدونم خیلی سخته.......خدا کمکت کنه

تونستی فراموش کنی؟؟من پشتوانه ندارم اما این زندگی هم تحمل نمیتونم بکنم....از همه جا موندم ....الان ر ...

میتونی بری سر کار هر کاری اون مهم نیست تو که بچه نداری الان راحتری حالا باز میتونی ازدواج کنی من پدرم هم نمیذاشت بچه رو بگیرم از شوهرم میگفت مهرتو بگیر بی بچه 

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
2738
من پدرم بدتر شوهرمه تو خیانت دست بزن بی حرمتی یه بچه بی گناهم دارم فراموش نمیشه کرد ولی الان حال دلم ...

تو شوهرت اسم طللقو نیاورده پا بچه وسط بوده .این بچه ندارع راحتتره .امان از وقتی ک ادم مادر میشه 😞

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
جدا شدي حتما يه حرفه ياد بگير كار كن اصلا يه روزم بيكار نباش هم فكرت مشغول ميشه هم دستت تو جيب خودته ...

نه کار میکنم دو شیفت میخام برم سرکار.. فقط برای خواب میرم خونه مادرم

واقعا داری ۲۰ تومن میگیری جدابشی؟مهریت چی؟الهی بمیرم شماک از جیک و پوک شوهرتون و اون زنه خبرداشتی بازهم اینجور مظلومانه داری جدامیشی فقط این وسط یک مدت حالت خیلی بدبوده ،کاش لااقل اینقددقیق از جزئیات رابطشون نمیدونستی .خدایا به حق این شب امیدوارم بهترین اتفاقها برات رقم بخوره اون مرد لیاقت تورو نداشت گلم

میشه با دلهای پاکتون یک صلوات برای مادرم بفرستین؟🌹یکسال از آسمانی شدنش میگذره😔
2706