2733
2739
عنوان

شکرگزاری و انرژی مثبت و تقاضا از خدا و دعا واستون بیاید🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 71 پست

خدایا شکرت به خاطر همه نعمتایی که بهم دادی

خدایا شکرت که سایه پدر و مادرم بالای سرم هست 

خدایا به خاطر آرامشی که به من عطا کردی سپاسگزارم..

خدایا ازت میخوام منو محتاج بنده هات نکنی..

خدایا با همه بد بودنم از تو عاجزانه میخوام ایمانم  و اراده ام را قوی و عزتم را بیشتر  و ناامیدی رو از من دور کنی...

خدایا شکرت به خاطر همه نعمتایی که بهم دادی خدایا شکرت که سایه پدر و مادرم بالای سرم هست  خدای ...

انشاالله عاقبتت بخیر باشه و هیچوقت محتاج بنده های خدا نشی

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی.تاپیک خوبیه

ممنونم خدا بهم منت گذاشت و به دلم انداخت که حس خوبم در گرو دادن حس خوب به دیگرانه.انشاالله که موفق بشم با دعای شما دوستای گلم

2740

خداياااا خيليي جاها دستمو گرفتي خيلييي جاها هوامو داشتي خيلي جاهاااا واسم معجزه كردي دمت گرم 

اي رفيق كسي كه رفيقي برايش نيست 

ميدوني چقدر دلشكستم امشب هوامو داشته باش مثل هميشه ❤️😭

خداياااا خيليي جاها دستمو گرفتي خيلييي جاها هوامو داشتي خيلي جاهاااا واسم معجزه كردي دمت گرم  ...

انشاالله خدا دلگرمی روزای دلشکستگیته خدا همراه لحظاتت باشه و آنی به حال خود رهات نکنه

خدایا شکرت بخاطر حضور مامان و بابا،خدایا شکرت بخاطر نعمت سلامتی که بهمون دادی،خدایا شکرت که محتاج کسی نیستیم،خدایا شکرت بخاطر همه چیز،

خدای مهربونم تو ارحم الراحمینی،خدایا به دل تنهام رحم کن،کافیه تو بخوای،خدایا نگاه رحمتتو امشب از من و خانوادم دریغ نمیکنی،اینو مطمینم.خدایا امشب برام رقم بزن همونی که سالهاست تو دلم حسرت شده،😭

خدایا شکرت بخاطر حضور مامان و بابا،خدایا شکرت بخاطر نعمت سلامتی که بهمون دادی،خدایا شکرت که محتاج کس ...

انشاالله که خدای بزرگ عاقبتتو بخیر کنه و دلتو تنها نذاره

2706