2733
2734

سلام

مامانم دندونای جلوشو ۴ تاشو کشیده بعد پنج روز بازم درد میکنه شدید . ژلوفن میخوره . دگزامتازون هم زده اما اصلا تاثیر نداره . درد امانشو بریده . چکار کنیم واسش؟ کسی راه قطعی خبر داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شاید جاشون عفونت داره میکنه خواهر شوهر منم کشیده بود میگفت جاش درد میکرد دکتر چرک خشک کن داده بهتر شده البته عفونت نکرده بوده ها داشته میکرده شما هم این یه روزو تحمل کنه سه شنبه بره نشون بده

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

من خودم دندون عقلمو کشیده بودم دکتر گفت زرد چوبه بریز رو پنبه بذار روش بمونه این کارو کردم زود خوب شد من یدونه هم مسکن نخوردم

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

گاهی اوقات خصوصا تو افراد مسن بعد از کشیدن دندون حفره باید با لخته پر بشه که نمیشه . یعنی باید لخته بیاد جای دندون رو بگیره ولی این اتفاق نمی افته . بهش میگن درای ساکت .  باید پانسمان بشه دندون . تا هوا به استخوون نخوره و درد نگیرخ

من دو تا دندون عقلم همزمان کشیدم تا دو روز درد داشت چای میخوردم بعد دو روز قطع شد من فکر کنم بهتره برید کلینیک های دندان پزشکی شبانه روزی طبیعی نیست ۵ روز 

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟
2706