2733
2734
عنوان

قدیمی ترین تاپیک نی نی سایت ✔عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 6551 بازدید | 202 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@دختررویاها    بخاطر یه بی ارزشی ک نفرین میکنه میگی از سایت میری؟ ببین رفت ترکید نفرینشو کرد و همه شناختنش عزیزم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
سطح شعور یه نفر چقدر میتونه یکم باشه شب احیا به خودت رحم کن لا اقل که دعات به خودت برنگرده ادم باش ...

پستش پاک شده😐

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731
ولی چه فایده دختررویاها رفت😔

برمیگرده ان شالله زود ناراحت میشه زودم میبخشه میشناسمش

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
@دختررویاها    بخاطر یه بی ارزشی ک نفرین میکنه میگی از سایت میری؟ ببین رفت ترکید نفرینشو ...

رفت از سایت؟ علط کرده😐مگه دست خودشه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
پستش پاک شده😐

ریده و‌خودش پاک‌کرده

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
بخاطره ی گزارش ب جیگر گوشه هام نفرین کرد الهی بحق این شب عزیز خدا جوابشو بده واگذارش کردم فقط ب خدا ...

عزیز دلم اگر نفرین میخاست بگیره که الان تمام مردم دنیا نابود بودن.... اصلا نفرین پیش خدا و پیامبرا پسندیده نیست. نگران نباش.. خدا محافظ فرشته کوچولوهات هست عزیزم