2733
2734
عنوان

بیبی چک مشکوک

225 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها.من روز ۲۲پری بیبی مدیکور نواری گذاشتم همون ثانیه روشن شد دوتا خطش ولی اون یکی کمرنگ بود.دوباره یکی دیگه زدم بازم همون شد.بعدازظهرش از مدیکور قطره چکونی استفاده کردم بعد یه ساعت هاله انداخت.فرداش تستام منفی شد با همون مارکا.دوباره پریشب مارک لاوین رز زدم همون موقع یه خط خیلی خیلی کمرنگ انداخت که بعد یه ساعت قشنگ قرمز شد .یه نواری هم گذاشتم که اونم همون ثانیه که تو ادرار بود مثبت شد.تمروز ۲۶پری هستم صبح باز تست زدم مدیکور و لاوین.قطره چکونی.لاوین رز خیلی خط کمرنگ داشت و بعد یه ساعت رنگ پخش شد و دباره خط دوم صورتی شد و دوباره پخش شد.مدیکورم یه هاله انداخت بعد یه ساعت.الان ازمایش خون نمیرم چون شهرستان هستم و بعدشم زوده.حالا کسی بوده بیبی چکش یه روز مثبت و یه روز منفی باشه ولی حامله باشه.خیلی حالم بده.همش فشارم رو ۸.سرگیجه دارم.معدم میسوزه.موندم بلاتکلیفم.اعصابم خورده تو رو خدا کمک کنید هر کی تجربه داره.ایا با هاله میشه حامله بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خانمی احتمالش هست اخه حساسیت ب هورمون تست ها باهم فرق دارن .یکم رعایت کن شاید باردار باشی .درادر ...

خب عزیزم چرا یروز مثبت میشه یه روز منفیاین و میخوام بدونم.من به کدومش اعتماد کنم.

2728

اگه بی بی مثبت بشه از ۱۰۰٪ مثبت میشه یه از بده خیال خودتو راحت کن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
عزیزم شهرستانم.نمیتونم.شما تجربه نداشتین؟ نمیدونی کسی اینجوری بوده یا نه

نه والا عزیرم 

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

منم بی بی چکام مشکوکن خواهر بلاتکلیف موندم ۴ تا بیبی زدم همشون بعد از ۷الی ۸ دقیقه هاله خییییلی بیش از حد کمرنگ میندازن  

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2740
خب حامله ای دیگه.عکسش و داری بفرستی؟ 

نه با چشم هالش خیلی سخت دیده میشه با دوربین گوشی که اصلا دیده نمیشه

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻