2737
2739
عنوان

من بدجنسم یا مردم خیلی پررو هستن ؟

221 بازدید | 16 پست

برای یه گزارش کاری ۵ ساعت وقت گذاشتم واقعا اذیت شدم همه فرمول ها رو دونه دونه تایپ کردم کلی طول کشید بعد همه ازم گزارش کار رو خواستن منم پی دی اف رو فرستادم هیچ کس هم چیزی نگفت تشکر هم کردن 

منم واقعا برام مهم نبود که بهشون بدم اما امروز یکی از دوستام گیر داد الا و بلا بهم word رو هم بده !! 

منم گفتم ندارم تو موبایلم و واقعا هم تو لپ تاپ بود منم الکی گفتم الان بیرونم 

اصلا دلم نمیخواست دروغ بگم اما چرا انقدر مردم پررو هستن 

دلم نمیخواد بدم میمیری خودت زحمت بدی حداقل تایپ کنی اون فرمول ها رو ؟ تازه از روی پی دی اف هم میشه کپی کرد

منم تو رو در بایستی موندم دو ساعت بعد فرستادم واقعا خیلی حرصم گرفته 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظر من گزینه ۳ 

نه جدی 

آخه دختره میگه حالا بفرست که فلانی اذیت نشه 

خوب به درک اذیت بشه نمیمیره که

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2738
اينجا مردم فراخن

اه خیلی خیلی 

من واقعا اون شب که این گزارش رو نوشتم دهنم سرویس شد 

پدرم در اومد  

انقدر خوب نوشتم همه راحت از روی اون فهمیدن باید چی کار کنن 

اون میگه ورد رو هم بده 

هییییییچ وقت به دوست و همکار جماعت رو نده از من به تو نصیحت خواهرانه همیشه بذار فکر کنن خنگ ترین آ ...

اشتباه میکنم همه سواری میگیرن از آدم 

حالا چیزی نمیشه اونم نمره بگیره من که بخیل نیستم ولی آدم نباید انقدر رو داشته باشه خودش باید شعور داشته باشه همچین درخواستی نده 

2706