2733
2734
عنوان

خیلی گریه کردم...نیم ساعته اذان داده ..هنوز افطارمو باز نکردم...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 78 پست
بعدم استارتر خودت واقعا چه شكلي هستي شوهرت چه شكليه يكم از مشخصاتتون بگو

تعریف از خود نباشه خودم خیلی خوشگلم...در حدی که مادرشوهرم بهم تو عقد میگفت توروخدا بگو ارایشگرت زیادی خوشگلت نکنه چشمت میزنن...باهام جور نیستا...ولی این یه مورد رو توروم گفت...خیلیا از چهرم جلو روم تعریف کردن...ارایشگاه مدرسه معلمام فروشنده های خانوم..دوستای خاهرم...همسایمون...صورتم گرده چشامم گرده لبم کوچولو هرکی میبینه میگه چقد شیرین و بامزه ای...

ولی شوهرم😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
هنوز عاشق همسرت نیستی اگر بودی زشتی هاشم زیبا میدیدی، اگر با لباس چرک و... میگرده حق با شما هست اگر ...

تاحالا زشتیاشم زیبا میدم اونم منو همینطور ولی الان من اونو زیبا نمیبینم ولی اون منو با هرلباسی که میبینه حتی کثیف باز قربون صدقم میره و با صدای بچگونه میگه که وااای مثل کوچولو ها لباست کثیف شده کوچولوی خودم و ....خرابکاری میکنم همینطور...اصلا همه چیزمو زیبا میبینه....

2738

یه روز رفته بودیم بیرون من داشتم یه پسره رو نگاه میکردم...داشت با دوستاش شوخی میکرد و میخندید...خیلی جذاب بود نگاش میکردم و لبخند میزدم...یهو شوهرم برگشت بهم نگاه کرد فک کرد چیز دیگه ای رو نگاه میکنم و ندونست پسره رو نگاه میکنم...یهو گفت وااای وقتی لبخند میزنی چقد خوشگل میشی مخصوصا چشات...یهو انقد از خودم و کارم خجالت کشیدم و شرم کردم که دیگه چیزی نتونستم بگم...پیش خودم فک کردم من دارم کی میبینمو خوشم میاد و شوهرم کیو....

تاحالا زشتیاشم زیبا میدم اونم منو همینطور ولی الان من اونو زیبا نمیبینم ولی اون منو با هرلباسی که می ...

از اینجور شوهرا کم پیدا میشه اینجوری قربون صدقه زنش بره قدرش رو بدون و دوستانه بهش بگو

شما حق داری ، درست 

ولی راهش این نیست که صاف تو چشای همسرت نگاه کنی و بگی اراسته نیستی و من به گناه میوفتم 

عزت نفسش از دست رفت 

شما میخوای اونو متوجه اشتباهش کنی 

اما راهو اشتباه رفتی 

بعدشم خودتون میگین بعد چهار سال زندگیه مشترک ، تازگی رو این موضوع حساس شدین 

احتمالاً به خاطر همینه که هر چی بهش میگفتین ترتیب اثر نمیداد 

2706