2733
2734
عنوان

خیلی گریه کردم...نیم ساعته اذان داده ..هنوز افطارمو باز نکردم...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 78 پست

من بهت حق میدم. اما نباید میگفتی به گناه میفتم اشتباه کردی... سعی کن خودت کاری کنی عاشق این بشه به خودش برسه... با هم خرید کنید تو خونه هم یه لباس خوب پوشید تو تعریف کن خودش ترغیب میشه بهتر شه...باید غیرمستقیم روش کار کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب باید چیکار میکردم...شما بگید...ازش مخفی میکردم موضوع رو...شما بگید

نبايد با پسرا مقايسش ميكردي و ميگفتي به كناه ميفتي 😥 

اين خيلي سنگينه جملش 

فقط بايد مشكلشو بهش ميگفتي

يارب اين چندين علامت امشب است..يا مگر روز قيامت امشب است
2728
تازگیا اینجوری شدم...چن ماهه...چند ساله که عروسی کردم تا حالا اینجوری نشده بودم...تازه خواستگاری هم ...

اگه شلخته س پیجای اینستا رو نشونش بده ببینه بقیه مردا چه شکلی ان و به خودشون میرسن یکم تشویق بشه

اللهم صل علی محمد و ال محمد
منظورم از به گناه افتادن این بود که میبینم تو دلم میگم چه خوشتیپ و خوشگله...فقط نگاه ...همینم گناهه ...

باشگاه بره هیکلش درمیاد دخترا میدزدنش مطمئن باش بازو بزنه همه نگاش میکنن

اللهم صل علی محمد و ال محمد
2740
خوب باید چیکار میکردم...شما بگید...ازش مخفی میکردم موضوع رو...شما بگید

اساس حسی که داری اشتباهه...

این نشون میده شما همسرت رو عاشقانه دوست نداری

هر چقدر فکر می کنم که بتونم همچین چیزی رو درک کنم نمیشه...

خدایی ظاهر خیلی مهمه مردای ایرانیم که اصلا به خودشون نمیرسن نه هیکلشون نه لباسشون،حق داره بنده خدا ...

زنامونم به خودشون نمیرسن جز آرایش خدایی

فکر کن مانتو جلو باز پوشیده بعد اندازه زن حامله شکم داره

اخع لامصب این دیگ چی میگ

گریع؟؟ ... سرتو بالا بگیر پرنسس...  تاجت داره میفتع*

عزیزم چند وقته ازدواج کردین؟؟؟؟شمایی ک چشمت میوفته ب پسر غریبع و دلت میخواد شوهرت اونطوری باشه خب وقتی میرین لباس بخرین سعی کن تو انتخاب بهش  کمک‌کنی  سعی کن لباساشو تمیز اتو کرده بدی بپوشه....موهاشو با علاقه عشق شونه کن بزار اونم خوش بشه.....براش ادکلن هدیه بخر .....لباسش کثیف بود بیار با محبا لباسشو بده دستش یا خودت دکمه هاشو وا کن دربیار تمیزشو تنش کن....اینا همش محبته گلم....تو با حرفت اونو خورد کردی....حموم نمیره سعی کن همراهش بری علاقه پیدا کنه بره....شوهر من اوایل نامزدی کم ب خودش میرسید منم کلا حرص میخوردم مثل تو مقایسه میکردم خودم حمت کردم بهش رسیدم الان از من وسواسی تر شده ....تو زنشی باید بهش برسی دیگه مرد چه میدونه سلیقه چیه

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

به تیپش برس لباس بیرون و خونگی شیک براش بخر. لباسهای قدیمیشو دور بنداز. تشویقش کن هر روز دوش بگیره و سشوار بکش براش. ادکلن براش بخر 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2706