2737
2739
عنوان

خیلی گریه کردم...نیم ساعته اذان داده ..هنوز افطارمو باز نکردم...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 78 پست

خانما نریزین رو سرش ک چشاتو باز میکردی انسان زیبایی دوست داره مطابق روز جلو میره

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منک عصبی میشم شوهرم ب خودش میرسه😑حس میکنم مثلا شاید بیرون یکی منتظرشه.یا برا نگاه ی نفر دیگه اینکارو میکنه همش میگم میری عروسی عمت😑😑😑😑

حتی لباس نوهاشو میپوشه کفری میپوشم دوسدارم وقتی من باهاش نیستم تیپ نزنه

قدره شوهرتو بدون خیلیم اینجوری خوبه ب این فک کن مال خودته چشم هیچکی دنبالش نیس

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2728
موقع خواستگاری مگه همسرتو ندیدی

تازگیا اینجوری شدم...چن ماهه...چند ساله که عروسی کردم تا حالا اینجوری نشده بودم...تازه خواستگاری هم به خودش رسیده بود...تو تاپیکم گفتم که به خودش نمیرسه خیلی نامرتب و شلخته اس میبینمش اینجوری😟میشم بعد اینجوری😣

وااااا..... چه خوب اومده پرسیده واسه چی گریه کردی، والا شوهرم به هیچ جاش نیس من گریه کردم گریه نکردم کلا یک غرور بدی داره که هیچی نمی‌پرسه اگر حس کنه ناراحتم خودشم بدتر میگیره واسم آخرش خودم برم معذرت خواهی... بگم ببخشید که ناراحت بودم،😅

2738

هنوز عاشق همسرت نیستی اگر بودی زشتی هاشم زیبا میدیدی، اگر با لباس چرک و... میگرده حق با شما هست اگر اووجوری که شما میخواین خوش تیپ نیست روز اول که انتتابش کردی باید فکر میکردی. با این وضوح که شما باهاش حرف زدی و این چیزا رو گفتین یه کم واسه یه مرد سخته 

خدایی ظاهر خیلی مهمه

مردای ایرانیم که اصلا به خودشون نمیرسن نه هیکلشون نه لباسشون،حق داره بنده خدا

زنام دل دارن دیگه من خودم هیچوقت نمیتونم با کسی که ظاهرش مطابق میلم نیست بسازم حالا میخاد میلییاردررر باشه یا خیلیییی خوب 

مطمئنن اکثرا موقع خاستگاری با کت شلوار میرن دیگ مگه با تیپ بیرونش رفته خاستگاری ک دیده باشه

میگه باشگاه نمیره خوشتیپ نیس تو دوران عقد و نامزدی یه موقعی پیش میاد که مثلا از سرکار برمیگرده تیپ اصلیشو میتونه ببینه هیکلشم که روز خواستگاری مشخصه 

اللهم صل علی محمد و ال محمد

خوش تیپی خوشکلی به خودشون مینازن مثل شوهرموداداشاش خواهراش همیشه فکرمیکنن خیلی خوشکلن خوش تبپ مادرشوهرمم نگو دیگه اینقدرمیگه بچه هاخوشکلن مهم اخلاقه نکه خوش تیپی 😔😔😔😔😔

براش لباسای خوب بخر هدیه

لباساشو همیشه اتو کن

براش عطر بخر

مثلا وقتی خوبید باهم بگو عشقم دوست دارم موهات اینجوری باشه...

بیرون میرید لباسایی که دوست داری بپوشع رو بده دستش

خلاصه اینکه همه چیزو با محبت و زبون خوش بگو

گریع؟؟ ... سرتو بالا بگیر پرنسس...  تاجت داره میفتع*
عزیزم همینجوری که تو الان عاشق بقیه خوشتیپایی !فردام شوهرت به خودش رسید وخوش هیکل شد یکی عاشق اون می ...

خدايي چي ميگين ميبافين بهم 

يارب اين چندين علامت امشب است..يا مگر روز قيامت امشب است
2706