2733
2739
عنوان

سریال های اب دوغکی ترکی💩💩💩

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 64 پست

سلام عزیزان دل.اینکه سریال های ترکی آبکیه یک جورایی درسته ولی مطمئن باشید اون های هیچ وقت سریال های شاخصشون و برای دوبله به شبکه های ماهواره ای نمیدن.یک نمونه فیلم دریای سیاه یا کارادنیز(sen anlat karadeniz) یه فیلم  واقعیت نما که بیشتر به فرهنگ مشترک ایران و ترکیه میخوره و درباره حقوق زن و الخصوص زنان بدسرپرسته که مورد ظلم قرار گرفتن.بهتون پیشنهاد میکنم حتما این سریال و ببینید و مطمئنما نظرتون تا حدودی و حتی بعضا به طور کامل عوض میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدم کوزنی گونی  چی بود خداییش اخرش نامزد سابق داداششو گرفت این کجاش خوبه؟😑  

آهان یعنی از سریال به این جذابی فقط همون نکته رو در نظر گرفتی؟! نه که تو سریال های خودمون از این چیزا نیست!

من خودم کوزی گونی رو دو بار کامل دیدم واقعا سریال قشنگیه

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
گونی کلا نقش براش ساخته شده بود

آره واقعا سریال خوبی بود

سریال تو این سطح سراغ نداری؟

پویراز کارایل هم عالیه اگه ندیدی حتما ببین

2731
آره واقعا سریال خوبی بود سریال تو این سطح سراغ نداری؟ پویراز کارایل هم عالیه اگه ندیدی حتما ببین

kizimهم خوبه هی عشق تو عشق و خیانت تو خیانت نیس نشون میده که یه بچه چجوری میتونه یه آدمو کلا عوض کنه گونی هم نقش اصلیه به اسم دمیر

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  
منم فضیلتو دبدم ولی کامل نه تیکه تیکه چون خوشم نمیاد قبح خیانتو دگ دارن میریزن طرف شوهر داره از یکی ...

خوبه هنوز هستن کسایی که درک کنن که گربه محض رضای خدا موش نمیگیره و فیلم مجانی برا ما نمیسازن

﷽💙                                                                        بقول یکی از دوستان کم گوی و گزیده گوی💚                          
kizimهم خوبه هی عشق تو عشق و خیانت تو خیانت نیس نشون میده که یه بچه چجوری میتونه یه آدمو کلا عوض کنه ...

دوبله داره؟

نظر من اینه اگه میخواین وقت بذارین کلی فیلم و سریال خوب هست که میتونین تماشا کنین سریالای ترکی خیلی ...

پس چرا یه سریال متفاوت ساخته نمیشه؟چرا همش در حال و محور همون موضوعات و موارده؟مستند دجال رو حتما ببین نظرت عوض میشه دنیا همچین گل و بلبل نیست 

﷽💙                                                                        بقول یکی از دوستان کم گوی و گزیده گوی💚                          
2738
آهان یعنی از سریال به این جذابی فقط همون نکته رو در نظر گرفتی؟! نه که تو سریال های خودمون از ای ...

خودت گفتی اینو ببین نظرت عوض میشه ولی من دیدم و بازم مثلااونجایی که زینبو ول کرد و با اون دختره ازدواج کرد اعصابم خورد شد...شما که دیدی فقط سه مورد از مزیتاشون بگو شاید منو قانع کردی...همین فضیلت خانوم و ببین دخترشو که چقدر بی ادبن و خزان بهش میگفت فضیلت خانوم به جای مامان اینا خیانت نیست اما بی ادبی و بی فرهنگی و بی احترامی رواج میده مخصوصا تو خونه ای که بچه کوچیک هست که خواه ناخواه قسمت هایی رو ممکنه ببینه رو قطعا روش تاثیر میزاره،من هنوز یاد اون قسمت میافتم که اجه مامانشو از خونش بیرون کرد اعصابم خورد میشه...دیگه تهاجم فرهنگی چیه پس؟  

خودت گفتی اینو ببین نظرت عوض میشه ولی من دیدم و بازم مثلااونجایی که زینبو ول کرد و با اون دختره ازدو ...

فضیلت رو ندیدم ولی در مورد کوزی گونی

اینکه دو تا برادر اونقدر هوای هم دیگه رو دارن مخصوصا گونی که بخاطر کوزی همه کار کرد

پدرشون با همه ی بداخلاقیاش بدجور هوای پسراشو داشت که میتونه خیلی آموزنده باشه

کوزی بخاطر اینکه جمره با برادرش نامزد بوده عشقشو ابراز نمیکرده که نشون از معرفتش داره

بازی های درخشان مخصوصا بازی کوزی و گونی

رابطه ی کوزی و علی که تا پای جون برای رفاقتشون مایه گذاشتن نمونش سکانس های کشوندن کوزی به قبرستون توسط فرهاد یا تله ی فرهاد برای علی

پیشرفت گونی که ازصفر و با تلاش خودش اونقدر پیشرفت کرد و میتونه الگو باشه برای خیلی ها

جذابیت مستمر سریال اونم طی ۱۹۷ قسمت!!! که تا آخر جذابه و افت نمیکنه

این سریال واقعا منو جذب کرد و ازش لذت بردم و در طول تماشای سریال ابدا این حس که عواملش میخوان تیشه به ریشه ی خانواده ها بزنن بهم دست نداد! برعکس خیلی هم آموزنده بود

فضیلت رو ندیدم ولی در مورد کوزی گونی اینکه دو تا برادر اونقدر هوای هم دیگه رو دارن مخصوصا گونی که ب ...

دیدگاه ها متفاوته من شخصا قانع نشدم و اگرم بخوام بگم چرا خیلی طول می کشه و چه بسا اصلا هیچ کدوم قانع نشیم،موفق باشی و زیباترین دعا رو برات سلامتی و عاقبت بخیری آرزو میکنم،التماس دعا

دیدگاه ها متفاوته من شخصا قانع نشدم و اگرم بخوام بگم چرا خیلی طول می کشه و چه بسا اصلا هیچ کدوم قانع ...

خواهش میکنم همچنین

2706