2733
2734
عنوان

بيرون غذا خوردن شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2549 بازدید | 62 پست
برای خودت ارزش قایل شو..روزه بودی غذاتو خوب میخوردی.. الان دیگه شناختیش مثل خودش غذاتو بخور یکمم س ...

من عادت بدى دارم خوشمزه ترين غذا در اوج گرسنگى بهم بدن تنها نميتونم بخورم

اصلا از گلوم پايين نميره فقط يه بار با برادرشوهرم و خانمش رفتم بيرون بدون اون غذا خوردم كه نصف غذامو براش اوردم 

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
چند وقته همش بيرون غذا ميخوره قبلنا گاهى بيرون غذا ميخورد ولى اگه ميخورد حتما واسه منم مى اورد يا ا ...

ببخشید ولی شاید دستپختتو دوس نداره روش نمیشه بگه ..  

چشمان تو آفریقاست.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم قبلا اینجوری بودم چند بار این حرکتا رو ازش دیدم دیگه اونقدر براش صبر نمیکنم اگه گرسنم باشه خودمو ...

من نميتونم صبر نكنم

واقعا اگه به فكر منم بود هيچ غذايى بدون من از گلوش پايين نميرفت

در تمام طول زندگيم نديدم بابام تنها بيرون غذا بخوره يه دونه شيرينى بهش تعارف ميكردن نميحورد ميورد خونه ميگفت بدون زن و بچه ام نميچسبه بهم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
من نميتونم صبر نكنم واقعا اگه به فكر منم بود هيچ غذايى بدون من از گلوش پايين نميرفت در تمام طول زن ...

اونا مردای قدیمی بودن عزیزم الان بهترین مردم ک باشه بدون زنو بچش چلوکباب بهش میچسبه😐

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
 خب باهاش صحبت میکردی

بهش گفتم من خودمو كشتم غذا واسه تو درست كنم تو بيرون خوردى؟ ميگه ببخشيد از اين به بعد بهت خبر ميدم كه ديگه غذا درست نكنى

چه ساعتی میاد؟اگه دیروقت کارش تموم میشه خوب حق داره بیرون افطارکنه

اصن روزه نميگيره

بعدشم قانونا بايد ساعت ٨ خونه باشه من نميدونم شب تو دفتر چيكار داره كه انقد دير مياد

تقصیر ما خانوماست که بدون مردا دلمون نمیاد چیزی بخوریم مردا به شکم خوب میرسن

مردا هيچى سرشون نميشه هيييييچى

خب ازاین ب بعد خونه هم بود غذا نپز میخوام غذا نخوره صدسال سیاه 😐😡

انقد غر ميزنه كه چلم ميكنه

تا دو ماه بعدشم تا يه چيزى ميشه ميگه غذا هم كه نميپزى درست حسابى

خوب نيست كارش ايتكه اطلاع بده حالا باز عيب نداره ولي اينكه نميگه و ميره ميخوره مياد تعريفم ميكنه بد ...

اصلا من جديدا نميدونم چرا همش هوس غذاهاى فست فودى ميكنم يك ماه پيش تا حالا قراره برام ذرت مكزيكى بخره اخرشم نميخره

بعد هى هم ميره فست فود ميخوره

يه بار با هم رفايم فست فودى كه واسه عموش شام بگيره دو تا ساندويج هات داگ پنيرى گرفت يكى براعموش يكى براى خودمون دوتا

ديگه نشد بخوريم رفتيم دفتو ساندويچ اولى رو عموش خورد گفت شما چرا نميخورين شوهرمم گفت ما اونجا خورديم ده دقيقه بعد اون يكى عموش اومد جلو چشم ما اون يكى ساندويچ خورد هر چى تعارف ميكرد شوهرم ميگفت مرسى ما اونجا خورديم ينى دلم فقط تو ساندويچ بود هنوزم هست

ديگه بدتر😑از اول بايد جلوشو ميگرفتي عزيزم.

از اين سياست ها ندارم متاسفانه

ببخشید ولی شاید دستپختتو دوس نداره روش نمیشه بگه ..    

نه بابا خيلى پر رو تر از اين حرفاست

بد بود بهم ميگفت

البته غذايى كه من ميپزمم فرداش گرم ميكنه ميخوره تعريفم ميكنه

چراغذات روتاوقتی شوهرت بیادآماده نمیکنی؟؟؟؟اگه ببینه غذاآماده ست وسفره بازه بیجامیکنه بره بیرون غذاب ...

خب هميشه قبل از اينكه بياد خونه غذا اماده است تا ميره دوش بگيره سفره هم پهنه

گاااااااهى اوقات بالاخره پيش مياد سر ساعت غذا امادع نباشه

همین مشکلم همینجاست تو انتخاب عکس ب مشکل میخورم😂😂😂

تینا اینو ببین اخرت خندس😂 حالا بازم میگردم😁 گیفه دانلودش کن معلوم میشه

https://www.google.com/search?q=Despicable Me&tbm=isch&hl=fa&hl=fa&tbs=rimg:CYAatCzAknPoIkCdn9PzSTtACmj2pv7y_1dznVN26a9ufTYV1odcHlFdk5QGFIrdp0JEi8uAH3V0FUjY4oYTwTdiftAyx7Jz-8Jx9KhIJnZ_1T80k7QAoRrSBwCnxrKtAqEglo9qb-8v3c5xFXBi3qNghnsioSCVTdumvbn02FEbCLsNo3fFQVKhIJdaHXB5RXZOURotR1-fdoE5QqEgkBhSK3adCRIhEPgVsmhPDQ5SoSCfLgB91dBVI2EVqaL9o-0OL7KhIJOKGE8E3Yn7QRNHUnkXd3RGUqEgkMseyc_1vCcfRF_1qb5lurDgpA&client=ms-android-om-lge&prmd=vibn&ved=0CBoQuIIBahcKEwjItObS07niAhUAAAAAHQAAAAAQCA&biw=360&bih=518#imgrc=gBq0LMCSc-iGTM

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2706