2737
2734
عنوان

بيرون غذا خوردن شوهر

2497 بازدید | 62 پست

شما اگه شوهرتون بيرون غذا بخوره ناراحت نميشين؟

من ناراحت ميشم

ميدونم شايد خيلى غير منطقى باشه ولى من دلم ميگيره

مثلا همين ديشب

ساعت ده شب رسيدم خونه

شوهرمن جوريه اگه بياد خونه ببينه غذا حاضر نيس رو اعصابم  چهار دست پا ميره انقد غر ميزنه و گشنمه گشنمه ميكنه

منم با كلى استرس فكر ميكردم خدايا چى درست كنم كه نيم ساعته اماده بشه...؟تازه روزه هم بودم يه چايى خوردم واسه افطار مثلا

اخرش به اين نتيجه رسيدم عدس پلو بپزم خلاصه غذا رو گذاشتم تا ساعت ١٢/٥ نيومد خونه هر چى هم بعش زنگ ميزدم جواب نميداد خودم يه ذره كوكو داشتيم از شب قبل يه لقمه كردم حوردم كه ته دلمو بگيره كه وقتى مياد با هم شام بخوريم چون خودم تنهايى هيچى از گلوم پايين نميره وقتى اومد گفتم گشنه ات نيس ميگه نه شام خوردم گفتم چى خوردى گفت همبر پنيرى با قارچ😢دلم خواست

من تا ساعت ١٢ منتظر اون گشنه نشستم ولى اون چى

حداقل يه زنگ نزد بگه كه من انقد منتظر نمونم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

الانم زنگ زده ميگه من نذرى از يه جا گرفتم دارم ميخورم تو خودت يه چيزى بخور خونه😕

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چند وقته همش بيرون غذا ميخوره

قبلنا گاهى بيرون غذا ميخورد ولى اگه ميخورد حتما واسه منم مى اورد يا اينكه اصن جلوم نميگفت چى خورده كه دلم نخواد ولى حالا كلا از اين رو به اين رو شده

من میکشمش .

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

اشکال نداره عزیزم خودتو ناراحت نکن بعضی وقتا پیش میاد

همسرمنم بیرون زیادپیش میاد غذابخوره ولی خب اطلاع میده که منتظرنباشم 

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘

برای خودت ارزش قایل شو..روزه بودی غذاتو خوب میخوردی..

الان دیگه شناختیش مثل خودش غذاتو بخور

یکمم سیاست داشته باش میگفتی افرین خوب کردی ..کاش میگفتی دو تایی بیرون ی چی بخوریم ب یاد اون اولا

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

من باشم خداشاهده میرم پیتزایی محل پیتزا میزنم بر بدن با پیتزا هم سلفی میگیرم میفرستم براش .😓😐😐 من و پیتزا یهویی

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2706