2737
2734
عنوان

از زندگی عاصی شدم

553 بازدید | 32 پست

سلام دوستان خیلی اعصابم خورده کاش یکی بهم یه نظر خوب بده حس میکنم از پس زندگی زناشوئی نمیام خانواده شوهرم همش تو زندگیمون دخالت میکنن قبول دارم خودم راهو براشون باز کردم ولی یه چیز مهمتر اینه ک هرچی میخوان نمیخرن از من طلب میکنن ولخرجیای منو شوهرم و دعواهامون هم همش بخاطر همین موضوعه اونا درک نمیکنن وسایل خونه غذا پول همه چی رو از ما طلب میکنن یه راه حلی بم بدید بدونم چیکار کنم چطوری برخورد کنم ک دیگه ازم چیزی طلب‌ نکنن😫 خسیس نیستم بخدا تا حالا هرکاری از دستم برمیومد براشون انجام دادم هرچی خواستن از پول و خوراکی گرفته تا وسایل نقلیه و خونه براشون فراهم کردم مثل خانواده ی خودم باهاشون رفتار کردم و حتی بیشتر از اون بخدا بعضی وقتا کارایی ک براشون کردم بیشتر از کاراییه ک برای خانواده خودم کردمه ولی بدتر شدن درک نمیکنن نمیدونم چجوری ب شوهرم بفهمونم از خانوادش بدم نمیاد فقط ما الان یه زندگی جدید داریم و خونمون جداس باید یه چیزایی رو مراعات کنن میترسم ناراحت بشه یه بار ک بحثو پیش کشیدم خیلی ناراحت شد حالا قراره دوباره باش حرف بزنم دیگه نمیخوام بحث کنم باش امل نمیدونم چ جوری حرف بزنم ک ناراحت نشه کمکم کنید خیلی عاصی شدم از زندگی سیر شدم یه بار میگم طلاق میگیرم و راحت میشم اما ما عاشق همیم و باعشق ازدواج کردیم بخدا حتی سیگاری شدم بخاطرشون سیگار پشت سیگار اما این راهش نیس چون بچه میخوایم باید سیگارو ترک کنم اما بخاطر خانواده ی شوهرم نمیتونم 😭

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟

خدا وکیلی راسشو بگو سیگار میکشی چ حالی میشی چ تاثیری برات داره

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خدا کاش منم بتونستم سیگار بکشم یادم بره غصه هتم

عزیزم سیگار هیچ خوب نیس من پشیمونم اما نمیتونم ترک کنم بخاطر مشکلات زیادم هیچوقت بهش فکر هم‌ نکن

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟
2728

عزیزم‌خودت مقصری باید از اول یه‌سری حریمها رو حفظ میکردی، حالا هم‌ عیبی نداره ؛ اولا که سیگارو بزار کنار حرص و جوش هم نخور پس فردا یک مریضی چیزی میگیری خدای ناکرده، بعد میگن‌این از اول عیب‌ناک بوده

بعدشم‌سعی کن برای خودت زیاد خرج‌کنی البته شوهرت نفهمه قصد و منظورت چیه، اگه میبینی ممکنه شک کنه کم کم شروع کن

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

اروم میشم ولی وقتی یکی روشن میکنم بعد اینکه خاموش کردم بدتر دلم یکی دیگه میخواد.درگیر سیگارم باشم خیلی بهتر از اینه ک درگیر فکرای ناجور بشم خیلی عصبی شدم از این فکرا

هيچى فقط ميشينى يه گوشه ب بدبختيهات فكر ميكنى و پشت سر هم دود ميكنى يهو ميبينى يك بسته دود وارد ريه هات كردى

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

مثلا یه روز بگو میخوام‌موهامو رنگ کنم برو گرونترین آرایشگاه و گرونترین رنگ‌رو بزن.... نمیدونم هرچیزی که تو زندگی خودت میدونی میتونی که بالاش هزینه کنی

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2738
عزیزم‌خودت مقصری باید از اول یه‌سری حریمها رو حفظ میکردی، حالا هم‌ عیبی نداره ؛ اولا که سیگارو بزار ...

اون میگه کاریت نباشه هرچقد دلت میخواد خرج کن بت پول میدم و علاوه بر این برا اونا هم خرج میکنه ولی من ادم پولی نیستم برا همین اون خیالش از بابتم راحته 

نمیشه برید پیش مشاور

اینجایی ک من هستم مشاور بزور گیر میاد کاش میشد واقعا خیلی دوست دارم ولی اگه میتونستم ک خیلی بهتر بود

همسرت با این مساله مشکلی نداره

ن اونم سیگار میکشه بعضی وقتا گیر میداد الان کمتر شده ولی بهش قول دادم ترک کنم این روزا تو ترکم ولی نمیشه بخدا مشکلات نمیذاره تا بیام یکم آروم بشم یه موضوع جدید پیش میاد

اون میگه کاریت نباشه هرچقد دلت میخواد خرج کن بت پول میدم و علاوه بر این برا اونا هم خرج میکنه ولی من ...

خب اشتباهت همینه باید پولی باشی دقیقا شوهر منم‌همینطوره تازه اصلا آینده نگر نیست میگم‌آینده بچه خودمون...ولی میگه تو کاریت نباشه فرق من با شما اینه که اونا تحمل دیدن چیزی به من ندارن یعنی تو یک مهمونی برم‌که اونا باشن جرات ندارم طلامو بندازم چون مامانش بفهمه یک خرجی چیزی برای پسرش میتراشه که بره طلای منو بفروشه

هيچى فقط ميشينى يه گوشه ب بدبختيهات فكر ميكنى و پشت سر هم دود ميكنى يهو ميبينى يك بسته دود وارد ريه ...

ای گفتی

2706