2733
2734

بعد در جوابش همه میان میگن من اتفاقا همش 4 کیلو اضافه کردم بچمم ماشالا 3کیلو بود یا درشت بود یا همه میگن اتفاقا هر کی کم اضافه کنه یا شکمش کوچکتر باشه بچه درشت تره و. و.. کلا هر چی میخ. نم همینو میگن 

.  میخواستم ببینم این یه اصله و واقعا همینه؟ و هر کی زیاد اضافه وزن داشته باشه حتما پس بچه ریزه؟؟ ؟ 

یا میشه که اینجوری هم نباشه؟ 

بنظرم من هرکسی اضافه وزن داشته بلشه نوزادش ریزه ..ثابت شده بهم 

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه اصلا چنین چیزی نیست ببین من شنیدم وزن بچه بیشتر به مادر ربط داره .خودم ۳۵۰۰به دنیا امپم بچه ام ۳۲۰۰بود دختر جاریم ۴کیلوبود دخترش دنیا امد ۴۲۵۰بود جاریم خودش میگفت خیلی لاغر بوده بچه هاشم لاغرن

برای رفع مشکلاتم یه صلوات بفرستن
2738

Man k dg az in harf khaste shodm  makhshoosan jarim miad khoonam parche mizaram shekamam😞

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

من ۲۳ کیلو چاق شدم بچم ۳۲۰۰ بود قد ۵۰. ریز نبود درشت نبود تازه من هفته ۲۹ بچم ۲۵۰۰ بود حساسیت یه جفت گرفتم و همش بالا میاوردم وگرنه مطمئنم ۴ کیلو بود

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706