2737
2734
من دوماهه عقدم تاحالا ن دعوا کردیم ن بحث  بحث کوچیک داشتیم ولی همونجا رفع شده عادی هستیم ما؟ تو ...

کاملللللللا عادی.....عزیزم دنبال دعوا نباش...خداتو شکر کن...من و اقامون هم دعوا زیاد نداریم....داریما اما الکی...یه ربع بعد اشتی...

انشالله ک هیچوقت دعوا نباشه بینتون

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
تاپیکاتو خوندم جایی ننوشتی دلیل دعواتون چی بوده که اینقدر طول کشیده، ده سال اختلاف سنی دارین و اونم ...

واقعا نمیدونم چیکار کنم 

اخه خونده باشی یه بارم ازدواج ناموفق داشتم متاسفانه تو شهرستان زندگی میکنم ...رسوایی به بار میاد 

همه فک میکنن حتما من مشکلی داشتم که کسی قبولم نمیکنه😢دعاکن واسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا نمیدونم چیکار کنم  اخه خونده باشی یه بارم ازدواج ناموفق داشتم متاسفانه تو شهرستان زندگی ...

بزرگترهاش پا در میونی نمیکنن واسه آشتی

الان هم که همه فهمیدن قهرید، اینقدر طولانی واقعا خوب نیست

البته نگرانیت درسته اما به خاطر حرف مردم که نمیشه خودتو نابود کنی

2731
میخندی؟😑

آره چون شبا مطمئنم قرار نیست کسی سو قصدم کنه و زنده ام و هیچ بیشعوری نیست که بهم تهمت بزنه و قرار نیست دیگه خرجیش بدم و اراجیف بعد مواد زدنش گوش بدم و دروغاش نگو دروغاش

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
2740
ای وای متاسفم😔

اون باید متاسف باشه که نیست

خیلی دعام کنید شاید بتونم طلاق بگیرم یک ساله انگار الکی دویدم

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!