2737
2739
عنوان

بچه ها با ماهی 5 6 تومن میشه راحت زندگی کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 42 پست
ما با ماهی سه تومن داریم زندگی میکنیم 

میشه با ماهی 1تومنم زندگی کرد ولی عزیزم منظورم ایم بود اندلزه این خرج کنی بازم میشه یا نه ؟

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه با ماهی 1تومنم زندگی کرد ولی عزیزم منظورم ایم بود اندلزه این خرج کنی بازم میشه یا نه ؟

اگه پس انداز نکنی آره فقط پولتو بدی کیف و کفش و...

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2731
عزیزی شما چقدر دلت پاکه و چه یادت مونده 💕😘ممنونم خانوم گل ایشاا...به هرچی ارزوی خوب داری برسی و پس ...

فدای لطفت 

مرسی که پسرم و یادته 😍😍

ممنون از دعای خوبت 

مگه میشه یادم بره

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2740
عزیزم میشه ولی به فاکتورهای دیگه بستگی داره ..یعنی بخوای 2 تومن اجاره بدی ..نه نمیشه 

ماهی 1 تومن کرایه خونه و قبض فقط میشه گوشت کیلو 120 نمیدونم شاید بشه پوزش تو مخمه گفتم ببینم بازم میشه.دختر افاده ای حسود نیستم هرچی میخرید میومد به من پز میداد 

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙
نه نمیشه زندگی راحت 50 60 میلیون ماهی میشه😆

آره -😥الان ما با 8 میلیون زیر خطیم

ماهی 1 تومن کرایه خونه و قبض فقط میشه گوشت کیلو 120 نمیدونم شاید بشه پوزش تو مخمه گفتم ببینم بازم می ...

پس میشه ..مخصوصا تو شهرستان میشه ناخن بهترین جا هم بری هرروز که نیست ..120 تومن ..رنگ موهم هرماه تازه حساب کن میشه 300 ..یه مانتو هم بگیره 400 ..یه کیف 120 ..و خرده ریز مثلا میشه 1 تومن نهایت 1و نیم ..پس با اجاره میشه 2 و نیم ...3 تومن هم خورد و خوراکشون