2733
2734
عنوان

دعوای زن شوهری

862 بازدید | 24 پست

شوهر من پول داره ها همش پولاشو خرج مادرشو خواهر برادارش میکنه.منم هر چی میگم مثلا ماشینمون عوض کنیم و ... گوش نمیده یا چیزی واس من نمیخره طلا و ....

امروز گف ماشین چقد گرون شد میگم میخاشتی اول ک ارزون بود بخری پول داشتی. سریع عصبانی میشه سرم و داد میزنه تو بی عرضه ای پول داده بودم میرفتی میخریدی در صورتی ک وقتی پول داده بود من هر جی گفتم برم ماشین بخرم گف نه.میگه ت روانی هستی میخای ادمو اذیت کنی و تیکه بندازی در صورتیکه خودش داد زد و دعواروشرو کرد بعد میگه با ت هر وقن حرف میزنن بحثو میبری سمت دعوا‌ چقد بیشعوره اعصابم خرد کرده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستان ببخش استاتر

تورو خدا امشب یادتون نره مادرم دعا کنید جواب ازمایشش منفی باشه از تک تکتون خواهش میکنم یه حمد و صلواتم اگه دوست داشتید بفرستید

تاپیک زدم قبلا ولی خب کسی نمیاد

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2738

وقتی گفتن این کلمه ها رو عادی کنید و راحت ب هم روانی و این چیزا بگید هر روز وضع بدتر میشه

ی کم بهتون بربخوره وقتی شوهرتون میگه روانی!

بعدم بحث نکنید ک کار ب اینجا بکشه

من ک ندیدم هیچ مردی با بحث  آدم بشه    روش خوبی نیس والا

سلام دوستان ببخش استاتر تورو خدا امشب یادتون نره مادرم دعا کنید جواب ازمایشش منفی باشه از تک تکتون ...

چنتا صلوات فرستادم شب دعاشون میکنم شماهم میون دعا و گریتون منو دعا کنید خیلی احتیاج ب دعا دارم مرسی عزیزم ایشالا چیزی نیست

مردا هیچ وقت نباید سرزنش کرد 😐 شاید بد بهش گفتی احساس بی عرضگی و ناتوانی بهش دس داده ک اصن واسه رو ...

چیزی نگفتم .گفتم همون پارسال نیخردیدی خب.خب بی عرضه هست دیگه با اون درامدش همیشه لنگ پوله هست هستبعد ب من میگه بیعرضه

چنتا صلوات فرستادم شب دعاشون میکنم شماهم میون دعا و گریتون منو دعا کنید خیلی احتیاج ب دعا دارم مرسی ...

چشم حتما

ممنون خیلی لطف میکنید

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
چیزی نگفتم .گفتم همون پارسال نیخردیدی خب.خب بی عرضه هست دیگه با اون درامدش همیشه لنگ پوله هست هستبعد ...

خب عشقم بی عرضه هم باشه نباید ب روش بیاری😂😂😂😂

باید انقد ازش تعریف و تمجید کنی ک خودش باورش بشه میتونه از پس کاری بربیاد اون بی عرضس تو هم هی بهش بگی ب روش بیاری میشه ی بی عرضه ی بی اعصاب بدتر میشه ک

2706