2733
2734

من پارسال تو بیمارستان دولتی انجام دادم

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

میشه بپرسم کدوم شهری؟چقدر هزینش شد؟برای عمل سینوس بود؟چون دکتر برای عمل سینوسم میخواد انجام بده.گفته بیا مطبم هزینش۵۰۰تومنه.من میخوام برم بیمارستان تا هزینش کمتر بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من یکی از شهرستانای خراسان جنوبیم.

نه برای عمل نبود. ی مدت خیلی بینیم کیپ بود نمیتونستم نفس بکشم از بینی، رفتم دکتر اندو داد تا ببینه پولیپه یا نه.

پارسال اردیبهشت شد 27 هزار تومن

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2731

البته دقیق یادم نیست ولی فک کنم این حدودا شد

میشه توضیح بدی چطوریه منظورم اینه که درد داره؟

درد که نه. ی دستگاهیه شبیه تفنگ تقریبا که نوکش باریک هست اگه سرچ کنی تو گوگل شاید بیاره عکسشو. همون نوکش دوربین داره و میبره داخل بینی. قبلش ی مقدار ماده بیحسی میزنه که دردو حس نکنی. 

2738

وایییی سلام ببخشید خیلی درد داره؟؟؟ من چندهفته پیش تست کرونا پی سی ار دادم میسوزونه ولی تایمش خیلی کمه اندوسکوپی چه تایمی اون دوربینه تو بینیه؟؟و اینکه دردش خیلی زیاده؟🥺😥

وایییی سلام ببخشید خیلی درد داره؟؟؟ من چندهفته پیش تست کرونا پی سی ار دادم میسوزونه ولی تایمش خیلی ک ...

سلام عزیزم. نه اول با لیدوکائین بی حس میکنه. درد انچنانی نداشت. تایمشم دقیق یادم نیست ولی فک کنم در حد ۵ یا ده دقیقه بیشتر نبود