2733
2739

خسته شدم بخدا دیگه اعتیاد داره اخلاقشم خوبه ولی امروز نمیدونم دلش از کجا پر بود سر سفره بحث کرد باهام منم جارو برقی سوخته گفتم بخر گفت باشه منم گفتم تو نعشه میشی میگی همه چی  میخرم سر باد معده حرف میزنی اونم گفت دلم میخواد برو خونه بابای فلانت بچم رو پام بود دستمو کشید رو زمین کشوندم و با مشت تو سرم میزد منم کم نیاوردم با لگد میزدمش اما زورم نرسید بهش ظهر تا حالا اومدم خونه بابام نمیتونم به کسی بگم معتاده چیکار کنم هیچکسو ندارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

قوی باش هیشکی رم که نداشته باشی خودت محکم پشت خودت باش. ما زنا چرا همیشه منتظریم کسی باشه تکیه کنیم بهش خودت مرد باش به خانوادت بگو اعتیاد داره اگه درست شد که بهتر نشد هم تصمیم زیاده

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
چرانمیتونی؟ اعتیاد که پنهون نمیمونه دوروز دیگه قیافش تابلو نمیکنه؟ نمیدونم البته تجربه ای ندارم ولی ...

چی بگم میترسم مجبورم کنن طلاق بگیرم بچم گناه داره 

2738
میگه مگه من اعتیاد دارم چه ضرری به تو میرسونه 

بگو بی اعصابی و نعشگی ها و بدبختیات رو میبری خونه مادرت لابد؟ اصلن کوتاه نیا وگرنه وقیح تر میشه پس فردا رو زندگی بچت هم اثر میزاره

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

چی میکشه

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 

باخانوادت حرف بزن اینجوری فقط خودتو داغون میکنی

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
2706