2733
2739
عنوان

فقط آقا پسرهای مجرد بیاید سوال دارم. راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 8233 بازدید | 269 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا بنظر من زن و شوهر يني همين من كه خيلي دوس دارم زن كوتاه مرد بلند

زن کوتاه تر از مرد خیلی قشنگه  ولی نه خیلی متفاوت  مثلا تفاوت که زیاد باشه  بعد انگار مرده مال یه زن دیگه اس زنه مال یه مرد دیگه 😳😳😳😳 واقعا اینجوری فک میکنم  بعدشم نصف ژستای عاشقانه رو نمیتونن بگیرن  کم کم از هم دور میشن  مثلا وقتی تو خیابون راه میرن نمیتونن درگوشی حرف بزنن یا خانومه نمیتونه موقع راه رفتن سرشو بذاره رو شونه های مرده   یجوری میشه  به نظرم  مثل مملیو پریسا به هم نمیومدن  

ولی هرکس سلیقه ای داره و من کاملا متوجه فانتزیت شدم و اونم جذابه به نظرم ایشالله خوشبخت بشی 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2728
توام بكو قدم 170كي به كيه 

همینو بش میگم میگم بیا یه بار قدت کنم سرم کلاه گذاشتی 😅😅😅اخه برادرم ۱۷۶  باور کن شوهرم یه سه سانت ازش بلند تر میزنه  بعد به من گفته بود ۱۹۰ منم باور کرده بودم

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2738
همینو بش میگم میگم بیا یه بار قدت کنم سرم کلاه گذاشتی 😅😅😅اخه برادرم ۱۷۶  باور کن شوهرم یه سه ...

وقتی خوابه با  سانتیمتر قدش و اندازه بگیر کمتر بود در جا یه لگد بهش بزن😆😆😆😆😆

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
اتفاقا بنظر من زن و شوهر يني همين من كه خيلي دوس دارم زن كوتاه مرد بلند

دیگه هر چیزی اندازه داره ببین دوست مادر من ریز نقش و کوتاهه شوهرشم چارشونه و بلند بعد پسرشم کشیده به باباش تصور کن وقتی اینا وایمیستن که مثلا عکس بگیرن چه جوری میشن،خدایی انگار دو تا نره غول یه جوجه رو محاصره کردن 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2706