2733
2734

اگه میشه لدفا طرز استفاده از ماکروفر رو هم بگید ممنون😘😘😘

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بس ماکروفر برای چیه

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بله که میشه

برا همین چیزاست دیگه اصلا تنظیمات پیتزا هم داره

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
بس ماکروفر برای چیه

اشما درس کردی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

باید بلد باشی من بلد نبودم لازانیام شد مث سنگ هم پختش هم خشکش کرد

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
2740

مایکروفر من گاسونیکه،نمیشه کیک درس کرد،اون دگمه ای که باید بزنیم ی ربع قبلش گرم بشه رو نداره😐😐😐😐😐مام نه ننه مون ماکروفر داشت نه بابامون،این چیزاشم نمیدونستیم😑😑😑😑

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
بله که میشه برا همین چیزاست دیگه اصلا دکمه پیتزا هم داره

اخه وقتی میخای پیتزا یا کیک درس کنی مثلا میگه از قبل روشن کنید فر رو و دماش فلان اندازه باشه و ب مدت ۴۰ دیقه با ماکروفر چجوری میشه؟

اخه وقتی میخای پیتزا یا کیک درس کنی مثلا میگه از قبل روشن کنید فر رو و دماش فلان اندازه باشه و ب مدت ...

خب دستور با ماکروفر رو پیدا کن

با این حال من با همون دستور فرهم درست میکنم میزارم رو کانوکشن از قبل هم گرم میکنم ماکروفر رو

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

منم كيك درست ميكنم عالي ميشه

ببين عزيزم بايد ماكروفرت رو اول رو حالت كانوكشن بزاري با علامت (conv) نشون داده شده 

رو درجه ١٨٠ ميزاري و روشن ميكني بعدش خودش گرم بشه زنگ ميزنه

براي پخت كيك هر دمايي تو دستور هست شما ٢٠ درجه كمتر بزار و اجازه بده كيكت بپزه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

کانوکشن برا پخت کیک واقعا خوبه

. قابلیت کانوکشن در هنگام پختن کیک باعث مغز پخت شدن آن می گردد، بدون اینکه دیواره های کیک خشک و یا برشته شوند. در دستگاه های جدید این تکنولوژی به همراه موارد دیگری هم چون سیستم یخ زدایی، گریل به همراه انواع برنامه های پخت مناسب برای مواد غذایی مختلف وجود دارد که می توانید از آنها استفاده نمایید. به طور کلی ماکروویو  های جدید با دارا بودن قابلیت های ویژه به میزان زیادی در کاهش مصرف انرژی برق، کاهش مدت زمان پخت و افزایش حفظ ارزش غذایی مواد موثر هستند.

پیتزا رو هم رو  پخت ترکیبی مایکروگریل میزارم

2706