2733
2739
عنوان

شوهر بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 32 پست

نگران نباش منم یکی شو دارم می دونم از خانواده با مادر شوهرم صحبت می کنه اما‌ چیکار کنم 

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
کات کردیم بعد عروسی  ارامش نداشتم دخالت و حرف و خبرچینی و ...  سنگدلن کلا

اللهی بگردم 

هر کی یه مشکلی داره دیگه 

کاش میشد آدم مجرد میموند 

دلم یه تیکر واقعی میخاد   میخوام مامان یه دختر نازو خوشکل بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا یه لحظه فکر کردم داری در مورد پسرت صحبت می کنی البته منظورم قسمت آخر صحبتاته نیشگون گرفتی رفت ی ...

چند لحظه بعدش اره رفت 

بخدا برسم خونه  میدوزمش به زمین

2728
دقیقا چجوری؟! به منم یاد بده شوهرم ازین قرتی بازیا زیاد در میاره 

خوب معمولا جرات نمیکنه اینجوری حرف بزنه  امروز اولین بار بود جلوی بقیه جسارت میکرد  

ی بار بشورمش  حالش جا میاد 

2738

تو بهش میگفتی چون خیالشون امنه از زندگی دخترشون و میدونن دخترشون در کنار شوهرش خوشبخته بخاطر این نیاز نمیدونن هی سر بزنن

همینکه بدونن دخترشون خوش و خوشبخته واسشون از همه چی مهم تره

اینجوری سیاست بریز  و دل همه رو آب کن 🤗😍😀

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
تو بهش میگفتی چون خیالشون امنه از زندگی دخترشون و میدونن دخترشون در کنار شوهرش خوشبخته بخاطر این نیا ...

آفرین به تو شیر زن 

واقعا  بعضی از خانوما با سیاست چه ها که نمیکنن

دلم یه تیکر واقعی میخاد   میخوام مامان یه دختر نازو خوشکل بشم 
نه بابا اینجوری ک خیلی پررو میشدن ☺

نه عزیزم دیگران مهم نیست

مهم شوهرته

دلشو بدزد 

سفت و محکم نگهش دار

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   

اخرشو ک خوندم رفتم باز از اول ببینم درس دیدم...

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2706