2737
2734
عزیزم باید ببینی دلیلش چیه.اگه سنت کمه که طبیعیه و جوش جوونیه مربوط به هورمون هاست دکتر دارو میده که ...

هر وقت گرمی و چرب و شیرینی میخورم جوش میزنم، مشکل هورمونی هم دارم،،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جای جوشامو کمرنگ کرد،بعدشم به ابرو و مژه میزنم احساس میکنم میریزه تو ابروهامم جوشا ریز زده

شما روغن کرچک هنوزم میزنی؟!

منم تقریبا ده روز شده میزنم احساس میکنم مژه و ابروم می‌ریزه

ولی باز موهای صورتم پررنگ و زیاد شده

ولی خب برای پوستم خوب بوده خداروشکر

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

البته من صورتم چند تا جوش ریز داشت 

دو هفته فقط ماست زدم به صورتم خوب شد

روزی دوبار

بعدش دیگه نزدم و روغن کرچک رو شروع کردم

پوستم حس میکنم بهتره

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2728
هر وقت گرمی و چرب و شیرینی میخورم جوش میزنم، مشکل هورمونی هم دارم،،،،

وایییی منم همینجوریم گرمی میخورم حتی یه دونه گردو یا یه ذره تخمه جوش میزنم دیگه نمیدونم چیکا کنم چن ساله همیشه جوش میزنه صورتم 😥😥😢