2733
2739
عنوان

داستان دعواي من و خواهر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 43138 بازدید | 396 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقريبا ديروز نزديكاي ظهر بود مادرشوهرم گفت دارم ميرم بيرون خونه رو مرتب كن براي سارا يني دخترس صبحان ...

مگه خدمتکار دخترشی تو

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا
2731
تقريبا ديروز نزديكاي ظهر بود مادرشوهرم گفت دارم ميرم بيرون خونه رو مرتب كن براي سارا يني دخترس صبحان ...

وا مگه زر خریدی؟؟؟؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
کدوم زندگی خواهر من😐😐😐😐 اینی ک استارتر توش زندگی میکنه اسمش (زندگی) نیس هرچی هس اسمش زندگی نیس ...

آخه نمیشه که مثل بعضی از دوستان تو دلش رو خالی کنم بگم طلاق بالاخره ایشون متاهله باید ی تلاشی بکنه 

وای خداااا دیگه این برام قابل هضم نیست حتما تو هم انجام دادی ؟؟:؟

لبخند خدا را در لبخند های معصومانه فرزندانم دیدم 

رضا ازتو متنفر میشد😐😐😐😐😐 خواهر ب خودت  بیا

رضا تقریبا حسی ب تو نداره ک تواین شرایطی. چرا اون نمیترسه ک تو از اون متنفر شی؟؟؟؟؟

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2740
@lady_noh     بیا اینجا😍

جانم عزیزم. سلام چطوری؟دعوائه؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

فقط میتونم از خواب بیدارشو خواهر من

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
عزیزم اگ رابطتت با مادرشوهرت خوبه خیلی اروم و در احترام کامل بگو مادرجون شماهم زنی میدونی زنا یه سری ...

فکر کردی همه با درکن؟همه شعور دارن؟اگه این خانم شعور داشت میگفت پسرم نمیخواد پیش ما زندگی کنی .یعنی این خانم متوجه نیس این زنو شوهر چه نیازایی دارن؟مگر اینکه کور و کر باشه که نیس.پس میفهمه و از عمد به روش نمیاره.پس حرف زدن استارتر هیچی رو عوض نمیکنه هیچ.باعث یه جنگ داخلی هم میشه

چرا یه بدبخت؟نمیدونم همین به ذهنم اومد. خوشبخت ک شدم عوض میکنم

وای چقد اعصابم خورد شد منم اول ازدواج با مادر شوهرم بود کاملا شمارو درک میکنم شما باید یه فکر بکنی وگرنه تا وقتی مادرشوهرتون زنده هست مجبوری اینجوری زندگی کنی باید با خانوادت حرف بزنی که با شوهرت حرف بزنن خانودت قانع کن که این زندگی در کنار مادر شوهرت برات غیرقابل تحمل

2706