2733
2739
عنوان

اگ شوهرتون ب همکارش ک خانمه بگه🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2411 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره  با چند تا برنامه گذاشتم تو ی پوشه بعد این رفت صفحه دوم پوشه اعلان هاشو غیر فعال کردم ا ...

من یه بار نصب کردم فهمید بعد بهم گفت عزیزم زشته این کارا 

بعدش من فقط به افق نگاه کردم و محو شدم 😕

🙏🏻الهم صل علی محمد و آل محمد 🙏🏻
اره  با چند تا برنامه گذاشتم تو ی پوشه بعد این رفت صفحه دوم پوشه اعلان هاشو غیر فعال کردم ا ...

ببین عزیز دلم تمام ما حتی اونیکه میگه شوهر من عین فرشته است بره از این برنامه ها و برنامه هک نصب کنه بلاخره به یه جیزی دست میدا میکنه من خودم اداری هستم بهت قوللل صد در صو میدم هیچ خبری نیست فقط یه راحتی الکیه که جدیدا بین همه باب شده

2728
خب اینم میشه  ولی قطعا انکار میکنه  و حواسشو جمع میکنه. و هرکاری میکنه تا من از همه چی ...

دیگه صدارو که نمیتونه انکار کنه اما صداشو ذرنیار موقعی ام کهلازم شد اینجوری بگو

شاید جانم تکیه کلامشه.من خودم یه مدت شده بود ورد زبونم ..تو محیط کار چند بار از دهنم درفته بود به همکار آقام گفته بودم.از خجالت چند روز تو افق محو بودم .خیلی بده😔😔ترک کردم الان.

Kiziim
2738
با احازه استارتر.اگه شوهرتون مریض باشه و ب کارفرماش ک خانومه اس بده ک خانم فلانی من حالم مساعد نیس ن ...

نه چیز خاصی نیست یه حرف عامیانه هست

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
ببین استارتر عزیز باور کن الان تو اداره ها این مدل حرف زدن ها دیگه اپیدمی شده هیچ رابطه ای بینشون نی ...

تف ب خودشون و راحتیشون وخواهر برادریشون

اره اولش همینه ولی بعد ب جای باریک میکشه

خب اینم میشه  ولی قطعا انکار میکنه  و حواسشو جمع میکنه. و هرکاری میکنه تا من از همه چی ...

خوب جمع کن بریز رو فلش بفرست به محل کارش یه متن هم تایپ کن که یا با ناموس مردم درست حرف بزن یا یه کپی میفرستم برای خانومت و محل کارتون😬😬😬

نه چیز خاصی نیست یه حرف عامیانه هست

من جنگ راه انداختم فقط کم مونده بود جم کنم برم خودمو گمو گور کنم😥

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

استاتر خدایی ثواب داره دقیقا بگو چیکار کنم و چطور نصب و فعالش کنم نفهمه بعدش از تو گوشی خودم صدای ظبط شده شون میفهمم یا گوشی شوهرم لطفا راهنمایی کنید جوری که نفهمه دقیقا در ضمن شوهرم خودش قبلن موبایل فروشی داشته و خیلی تیز هست 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
2706