2737
2734
عنوان

خواهرر شوههههررر و مادر شوهررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 57 پست

وقتی بر میگرده میگه فلانی بمیره من برا داداشم زن بگیرم یتیماشم میدم مانانم نگه داشته باشه چطور باید باهاش رفتاربشه یا تو ۱۲ سالی ک عروسشونم ندیدم بچه برادرشونو بغل بگیرن حالا همه چی ب کنار وقتی شنیدم حرفشو نابود شدم وپی ب این بردم ک واقعا میگن خواهرشوهر گرگی تو لباس بره هست البته دور از جون خوباش

با هرکسی به اندازه ی شعورش رفتار کن اینطوری کمتر عذاب میکشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا مادرشوهرمن هررررشب همینجاست میشینه بغل شوهرم اونطرفش مادرشه اونطرف مبل! به هیچ طریقی دسترسی ندارم به شوهرم صداش میزنم چشم میدوزه به لبهای ما که چی میگیم اگه متوجه نشه نشه میگه چی گفتین؟؟دوساله دارم تحملش میکنم یکبار هم گفت از حالا اومدم زندگی پسرمو نظارت کنم سوارش نشی!جونمو به لبم رسونده شماهایی که دم از خوب بودن با خانواده شوهر میزنین بخدا یکروز هم نمیتونین این آدمو تحمل کنین

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
2731

زن داداش من خونشون با بابا مامانم ی ربع فاصلست باور میکنین ده ساله که عروسمونه نه من نه خانوادم حتی ی ناهار خشک و خالی نخوردیم خونشون به خداوندی خدا قسم درحالیکه هفته ای دو روزو حتما خونه بابام هست بچه شم ۴ سال مادرم نگه داشت بی مزد و منت منم تا تو اون شهر بودم ۳ بار دعوتش کردم خونم و مثل چی ازش پذیزایی کردم 

اختلافی هم نداره باهامون خیلی هم خوبیم چون پدر و مادرم و من میگیم خودشون خوش باشن مارو بیخیال 

ولی خب ابن درسته؟این عروس خوبه؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740

یعنی شوهرمنو همچییییییین آتیشی میکنن میندازن ب جون من ک حد داره و حساب نداره.من تو حاملگی لنقدر هوس میوه و غذا کرررردم تا مادرشوهرم ب شوهرم اجازه نمیداد نمیگررررفت 😒خداااشاهده موقع زایمانم سوهرم میخاست جیگر بگیذه گفت نهههههه ضرر داره😐😑بعد گفت ارده و شیذه بگیرم گفت نههههههه واسه بخیه هاش بده😐😐😐😐

تیکر تولد 1 سالگی پسر گلمه😍😘
زن داداش من خونشون با بابا مامانم ی ربع فاصلست باور میکنین ده ساله که عروسمونه نه من نه خانوادم حتی ...

عزیزم داداش من خونشون طبقه بالای مامانمه،،،یه ساله ازدواج کرده،،،تا حالا پامون رو نزاشتیم بالا،،،یه تعارف نزده بیاین بالا،،،نهار و شام پیشکش

به اون خدا قسم زن داداش من میرفت خرید یه عالمه میوه و بیسکویت میخرید بعد از اونجا میومد آرایشگاه من براش رنگ مجانی میزاشتم نه یه بار اونم ده بار

بعد دختر من نگاه خرید هاش میکرد نمیکرد این بشر بگیره یه دونه سیب بده دست دخترم ،،بعد من براش صدهزار رنگ مجانی گذاشتم،،،،وقتی این حرکاتش رو دیدم دیگه بی محلی میکنم بهش و اصلا خوشم نمیاد ازش،،،

بعد این عروس ممکنه پیش دو نفر بشینه بگه خواهرشوهرم اونجوری فلان بهمانه،،دیگه کارهای خودش رو که نمیگه

من طلاق گ فتم ولی هنوز رابطم با مادرشوهرم برقراره ...اونقدر خانومه ک ..خواهرشوهرمم خیلی دختر خوبیه و ...

چه جالب

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2706