2726
عنوان

خواهرر شوههههررر و مادر شوهررررر

787 بازدید | 57 پست

چرا انقد بدتون مياد از خواهرشوهر و مادر شوهر و اينا 

خودتون خواهر شوهر نميشين

يا مادر شوهر 

فرداي روز عروسم بايد از شما بدش بياد و هر كاري شما براش بكنين اخ و پيف كنه 

خانم تاپيك زده عكس بچمو ميذاره پروفايل 😒

حالا اگه شوهرتون مادر شوهر و خواهر شوهرو اينارو نداشت 

ميگفتن طرف بي كس و كاره از زير بته به عمل اومده بهش دختر نميديم 

من داداشم كوچيكه دوروز ديگه بزرگ ميشه زن ميگيره 

اونوقت من ميشم خواهرشوهر 

مامانمم ميشه مادر شوهر 

اونوقت ما بايد موجودات منفوري بشيم ايا😕

البته استثنا هم وجود داره 

ولي ٩٠ درصد اينجوريه ك گفتم 

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي مارا به وجد مياوردن

والا اتفاقا من با خواهر شوهرم مث خواهریم 😊دوستش میدارم 

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون شاید عروس نیستی واقعا 

دلت نشکسته تا حالا ازشون ...

حرف سرد شاید نشنیدی خاهری

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

چون چشم ندارن خوشحالی عروسشون رو ببینن 

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...

خیلی مسائل توی بروز این رفتارها موثر هستن ، از نوع تربیت خانوادگی دختر خانم و تاثیر پذیریش از حرفای دیگران، تا نوع مدیریت آقا پسر بین همسرش و خانواده اش، مدل اخلاقی و رفتارهای خانواده همسر و خیلی مسائل دیگه، به همین خاطر نمیشه کلی نظر داد و گفت کدوم طرف مقصر هستن 

من بدم نمیاد😑

عاشقشونم نیستم😐

ولی بارها گفتم هیچوقت سعی نمیکنم رابطشونو با همسرم و خودم خراب کنم چون بچه م نیاز به عمه و عمو داره حق ندارم این حق رو از بچه م بگیرم ضمن اینکه از ته قلبم آرزو میکنم دختر اینده م هیکلش کپیه عمه کوچیکش بشه😁😁

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706