2733
2734

من مجردم و دیپلمم وحرفه ای ندارم ولی میخوام وردپرس وطراحی سایت رو شروع کنم چطوری بدون پول اینکارو کنم  تونستم فیلماشو رایگان نگاه کنم ولی لپ تاپ میخواد حداقل رم دو که الان فک کنم چهار میلیون هست الان ولی خب من چطوری پولشو جورکنم خواستم وام بگیرم میگن ضامن میخواد برا منم که یه دختر۱۹ساله ام کسی ضامن نمیشه  چیکارکنم خیلی گرفتارم شرایطم جوریه که فقط میتونم دانشگاه آزاد بخونم ینی فرصت ندارم الانم میخوام برم دانشگاه آزاد پولشو ندارم میخوام برم کلاس زبان برای طراحی سایت ورنامه نویسی پول ندارم خب یکی بگه من باید چی کارکنم چطوری جور کنم پول لپتاپم رو که استارت بزنم یه کاری رو خونوادمم خیلی وضع مالیشون خرابه در حدی که تو نون شبشون موندن ومنم دیگه روم نمیشه سربارشون باشم وازشون خواسته داشته باشم چی کارکنم دارم افسرده میشم دیگه ؟؟

یه مدت تو کارگاه یا جایی  کار کن پول دستت بیاد بعد شروع به کار کن  

برای دانشگاهم میتونی از صندوق خود دانشگاه وام بگیری

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم ب نظرم قبل اینکه حرفه خودتو شروع کنی برو اول ی جا کار کن ی اندک پولی دربیار و اون پولو خرج حرفه خودت بکن. 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2738

خیاطی چیزی

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤