2733
2739

پسرم از ۷ تا ۱۱ ماهگی ۶ تا دندون درآورد

اما الان که ۱۴ ماهشه دیگه هنوز در نیاورده

طبیعیه که ۳ ماه در نیاورده؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره اشکالی نداره

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه
2728

بله طبیعیه.منم پسرم چندتا درمیورد،بعد دوسه ماه در نمیاوردی،دوباره سه ۴ تا با هم درمیاورد

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

شربت کلسیم چیه😳

بله طبیعیه قبل از ۱۸ ماهگی یهو چندتا باهم درمیاره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
اره بابا پسرای من هردو ۱۱ ماهگی اولین دندونشون نیش زد 😄

تیاسان جان الان که خداروشکر بزرگتر شدن دندونهاشون چطوره؟

دختر من دیر دراورد امسال میخواد بره کلاس سوم فقط دندونهای جلوش ۴ تادونه از شیری هاش افتاده 

همون ۱۱ ماهگی دراورد خیلی هم به مسواک اهمیت میده اما داره دیر میشه فکر کنم باید ببرمش دندونپزشک بکشه

🖤 
2706