2733
2734
عنوان

بچه ها اینجا کی کچل کرده

230 بازدید | 12 پست

واسه تقویت موهاتون چیا زدید به سرتون 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من کچل کردم

کی ؟ چقدر درومده چیزی زدی

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
بیست روزی میشه تقریبا نزدیک به دو سانت شده چون با ماشین موزر زدم فقط کف سرم رو ماساژ میدم برای گرد ...

پس خیلی سفید نکردی ک دو سانت درومده 

من سفید کردم

روغن زیتون و روغن بادوم میزنم 

2738
یعنی با تیغ زدی؟؟؟ البته من رشد موهام  هم خوبه هر ماه یک سانت و نیم

آره عزیزم .‌‌‌‌‌رشد منم بد نیست . همون یک یک و نیم شایدم دو سانت بزنه بیرون . چون از عید به این ور دوبار رنگ کردم هر دفعه اندازه یک و نیم زده بود بیرون

پس چرا دوباره رنگ کردی؟؟ من که دیگه عمرا رنگ کنم   موهام سوخته بود وحشتناک

قبل عید ک عروسی خواهرم بود دکلره نکردم موهام داغون بود 

دوباره یکماه بعدش عروسی پسر عموی شوهرم بود 

ریشه زده بود رنگ کردم دیگه کلا سوخت ینی قشنگ پودر میشد 

ولی دیگه عمرا رنگ نمیکنم 

دیگه باید بشینم دعا کنم ک در بیاد😂

پس خیلی سفید نکردی ک دو سانت درومده  من سفید کردم روغن زیتون و روغن بادوم میزنم

من بنابه دلیلی پنج شیش سال طاس میکردم سفیده سفید 

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م