2737
2734
عنوان

دلایل عقب افتادن پریود چی هست

87 بازدید | 10 پست

قبل از این ک سیپروترون بخورم نامنطم بود امابعد از خوردن سیپروترون منظم شده بود 

حالا دو ماهه قرصم رو نمیخورم ماه اول ۴ روز عقب افتاد 

این ماه هم ک هنوز نشدم ۱۲ روزه عقب افتاده 

پلی کیستیکم و اقدامی 

و روز ۱۷ سیکل همین ماه هم ک رفتم سونو گفت کیستای ریز ریزی ک قبلا داشتی کم شدن اما هنوز هستن و فولی ازاد نشده

پسر نازم عاشقتم  

وای چه پیچیده 

من که نمی‌دونم خواهری 

ولی خب منم تنبلی دارم دیر به دیر مریض میشم

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۱۲ روزه پریودم عقب افتاده و بیبی چکم منفیه

خب برو دکتر حامله که نیستی دیگه 

برو آمپول بده پری بیاد

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
دکترم قرص نمیده اصلا  چرا عقب افتاده بیبی چکم منفیه

عزیزم دکترت رو عوض کن . من گاهی پریودم چند روز عقب می افتاد رفتم دکنر گفت یه مقدار کم تنبلی داری بهم قرص گلوکوفاژ داد خوب شدم . اگه ورزش کنی و و وزنت رو پایین بیاری هم تاثیر داره

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
2738
عزیزم دکترت رو عوض کن . من گاهی پریودم چند روز عقب می افتاد رفتم دکنر گفت یه مقدار کم تنبلی داری بهم ...

دیگه از این لاغر تر نمیشه ک من فقط۵۳ کیلوام تازه دکترم گفت یه کوچولو خودتو تقویت کن 

اما دکترمو نظر خودمم همینه ک عوضش کنم

پسر نازم عاشقتم  
دیگه از این لاغر تر نمیشه ک من فقط۵۳ کیلوام تازه دکترم گفت یه کوچولو خودتو تقویت کن  اما دکترم ...

آهان پس وزنت پایینه . ویتامین و اینا بخور ولی حتما دکترو عوض کن

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤