2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامانم اینا دوتا درخت انجیر دارن ماشالله ی انجیرایی میده که ....ولی ما فقط از پنجره نگاشون میکنیم چون طبقه پایین دست مستاجره،اونام به ما نمیدن😕😕😕😕😕

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2738
مامانم اینا دوتا درخت انجیر دارن ماشالله ی انجیرایی میده که ....ولی ما فقط از پنجره نگاشون میکنیم چو ...

این چجورشه ما مستاجربودیم ب درخت صاحبخونه دست نمیزدیم خوش میمود میکند اگه دوس داشت ب ظرف ب ما میداد اگر نه ک هیچی

فرشته کوچولو من ۱۰مهر زمینی شد   خداجونم شکرررت
این چجورشه ما مستاجربودیم ب درخت صاحبخونه دست نمیزدیم خوش میمود میکند اگه دوس داشت ب ظرف ب ما میداد ...

بخدا مستاجر پارسالیشون به کل فامیلاشون به همسایه ها داد مامانم اینا کلا ساده و بی زبونن،از اول زندگیشون مستاجر داشتنا ولی تابحال ی بارم راه پله رو مستاجراشون نشستن،همش مامانم میشوره،هرچی میگیم بهشون بگو جلو درشون بشوره نمیگه بهشون

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2706