2737
2739
عنوان

خاستگاری برای داداشم

228 بازدید | 12 پست

بچه ها قراره بریم خاستگاری واسه داداشم .عروس آینده دوست من هستن . 

از قبلم آشنایی زیادی ندارن باهم خانواده ها . حالا میترسم پدر مادرم خجالت بکشن تو مراسم خاستگاری و خوب حرف نزنن . میشه راهنمایی کنین ک چجوری حرف بزنن و چیا بگن 

بعضیا میگن یکی ک قدرت بیان داره رو ببرین ولی شرایط ی جوریه ک بجز خانواده خودمون امکان نداره کسی دیگه ای هم ببریم با خودمون

قانون زندگی من : یا هیچی ، یا همه چی  

یکی از پسرای فامیل چند وقت پیش رفت خواستگاری ولی تو مراسم نگفتن که باید سرویس چوب و یخچال و فرش و تی و وی و میزش و ... بگیره ولی بعد عقد گفتن و دختره گفت عروسی نمیخوام ولی اینا رو بگیرید.اینا هم پسر اولشون و دوس داشتن براش عروسی بگیرن ولی با شرایط پیش اومده قراره وسایل رو بخرن و عروسی نگیرن ولی اجباری.لطفا رعتید همه چی رو تو جلسه خواستگاری بگید و همونجا حرفا رو بزنید نه بعدش که مثل اینا به مشکل بخورید خدای نکرده‌.

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.

اگه میشه یکی رو بزرگتر دو طرف انتخاب کنید 

مثلا پدر دختر 

بگید حاج اقا شما بفرمایید 

اگه غیر معقول حرف زد پدر شما بگه مثلا برای دخترم تو این شرایط بوده 

یا عروس بزرگم 

میخواهیم فرقی نباشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لطفا اگ خسیس هستین و حاضر نیستین عروسی خوب بگیرین و اهل اذیت کردینین از الان بگین دخترمردم تکلیفشو ب ...

😐😐😐😐ب ما چ خب . عروسی بگیرن یا نگیرن دیگه تصمیم دختر پسره

یکی از پسرای فامیل چند وقت پیش رفت خواستگاری ولی تو مراسم نگفتن که باید سرویس چوب و یخچال و فرش و تی ...

مرسی عزیزم حتما لحاظ میشه

2740

. خب طبیعتا خانواده شما باید بیشتر صحبت کنید 

بدون استرس اول پدرتون صحبت میکنه از شغلش شغل پسرش تحصیلاتش یکمی از ویژگی های مثبت پسرش میگه 

در بینش مادرتون صحبت میکنه 

ولی خب شما سعی کنید زیاد صحبت نکنید اینطور بهتره 

یکم که صحبت کردن رو دور افتاد مادرتون اجازه بگیره که باهم صحبت کنن دختر و پسر .

مثلا من نمیرم خواستگاری داداشم برمم میگم این مادذلیله  عروسی رو پدر شما قراره بگیره دیگ

از همون اول خواهر شوهر بازی در میاری

. خب طبیعتا خانواده شما باید بیشتر صحبت کنید  بدون استرس اول پدرتون صحبت میکنه از شغلش شغل پسر ...

مرسی فداتشم .ن من ک صحبت نمیکنم

ما ها خواستگاریای دخترا فامیل بابام  رو دعوت میکنن چون شناخت خیلی عالی داره نسبت به مردا هر چی هم گفته در باره کسی درست دراومده واس پسرای فامیلم همینطور واس خواستگاری خواهرم  عموم بودش و بابام  ومامانم واس داداشم هم به اون صورت و یه دونم عمم با شوهرش بودن  

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡