2733
2739
عنوان

اهدای عضووو بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1560 بازدید | 119 پست
منم به تشخیص دکترا مشکوکم یه وقت کما رو مرگ مغزی تشخیص ندن خدایی میترسم

ی نفر ک تایید نمیکنه چند نفرن 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
منم حیف اخه بخدا😂😂

پریزوز رفتم ثبت نام کنم باخودم گفتم شاید بهوش اومدم و تیم پزشکی اشتباه کرد اخه به هیچی تو ایران نمیشه اطمینان کردن و الکی الکی مزدم

برسه روزی که منم تیکر بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یک هفتس دارن باهاش کلنجار میرم که بزار عضو شم. نمیزاره. میگه هرکی عصو شده جدی رفته تو کما😑خرافا ...

خخخخ نه بابا اینجوری نیست مامان من پنج شش ساله گرفته

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
2728

منم دارم اتفاقا به همسرم و خانواده ام گفتم اگر سعادت این جور مرگی رو داشتم تا جایی که از اعضا و سلول هام میشه ببخشن 

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2740
پریزوز رفتم ثبت نام کنم باخودم گفتم شاید بهوش اومدم و تیم پزشکی اشتباه کرد اخه به هیچی تو ایران نمیش ...

خیلی باحالی😂😂😂

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
🤣🤣🤣🤣🤣 چرا اقا من تصورشم اشکم درمیاره ازبس خودما دوست دارم 🤣🤣🤣🤣🤣

چ فایده وقتی زیر خاک نابود بشه یکی با قلبمون یا اعضایی دیگ از بدنمون به زندگی ادامه بدن دعای خیرش بدرقه ماها میشه

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
میترسم عضو شم بفهمه همین شر بشه برام. باید اول برم رو مخش راضیش کنم

شوهر منم خیلی مخالفت کرد ولی بهش نگفتم ثبت نام کردم دیشب

🤣🤣🤣🤣🤣 چرا اقا من تصورشم اشکم درمیاره ازبس خودما دوست دارم 🤣🤣🤣🤣🤣

من پیش دکتر آقا نمیرم معذبم مگه دیگه مجبور باشم .مغازه هم میرم مغازه هایی که فروشندش خانمه میرم .اخلاقم اینطوریه دیگه  راحت نیستم

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2706