2737
2739

تو سایت  بلیط قطار بزن

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من عید رفتم نفری ۱۱۶ بلیط رفت قطار هست ۱۱۶ هم برگشت باتور یک هفته قطار ۵۵۰

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
چه سایتی؟

سامیتک 

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2738
بستگی داره چه قطاری بخوای، قطار 5ستاره فدک هست نفری 500هزار تومن  رجا هست نفری 100تومن.

قطار ما نور  بود خیلی خوب بود

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
بستگی داره چه قطاری بخوای، قطار 5ستاره فدک هست نفری 500هزار تومن  رجا هست نفری 100تومن.

اونی که شما رفتی چه جوری بود؟ من نمیشناسم قطارا رو میشه یه خوبشو بگید؟حالا نه ۵ ستاره ولی متوسط رو به بالا

2706