2737
2734

داستان زندگی من چرا ترکید ؟؟؟؟

تا اونجا خوندم ک میرفتن خونه میدیدن تورو خدا خلاصه بگین چیشد؟ ادامه داد؟ اگه ازدواج کرده باشه خودمو میکشم 

من آدم غایب جوابی هستم ینی دوسه هفته بعد اینکه یار  یچی بارم کرد جوابشو به خودم میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اه به ی سری بیشعور که گزارش میزنن بابا اصلا رمان

بیچاره استارتر گفته بود بقیشو شب مینویسه

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2738
بچه هااااا از اونجایی ک رفته بود خونه پسره مادرشوهره میگفت اینجا چیزی میبینی نخواه ببری خوندم. داشت ...

بعدش دیگه رفتن دنبال خونه - پسره هی میگفت بریم خونه بابات اون اپارتمانی که برای تو بشینیم دختره ام گفت  نه بریم خودت خونه بگیر بعد دختره رو برد خونه ببینن انقدر خونه ها داغونن که دختره اومد به باباش گفت من نمیتونم تو اون خونه ها زندگی کنم باباشم گفت باشه بیا تو اپارتمان خودت ولی ماشینت بعد عروسی نبر بذار اینجا باشه که  مردم نگن به دامادش  د ختر داد خونه داد ماشین داد..........

بچه ها من خودم میگم خودتونم بقیشو بگید من تا اونجا خوندم ک گفته بود شوهرش هرچی میخریده تو یه دفتر لیست میکرده برا باباش ک اون پولشو بده حتی پول رستوراناشونو بعدم گفته مامانم مریضه بیا یه سوپ بذار رفته کلی چیز تو سوپ ریخته بعدم مادرشوهره نخورده درسته ریخته سطل آشغال بعدم گفته عروسی بگیرید اونا گفتن خونه چی پس خونه دختره میخاستن برن ک باباش براش ساخته ندا هم گفته ب هیچ عنوان خودت باید خونه بگیری داشتن میرفتن خونه میدیدن

من آدم غایب جوابی هستم ینی دوسه هفته بعد اینکه یار  یچی بارم کرد جوابشو به خودم میدم