2733
2739
عنوان

نظرتون درباره دخترچادری ای که...

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلش خواسته بذاره

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2731
دلش میخواد بی حجاب باشه ولی نمیتونه

مه انفاقا خواهر منم باحجابه ولي عكسي خوشش مياد. ميزاره نه خيلي عكس داغونا 

ولي بخوادم حجابشو برداره كاريش نداريم 

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶

دلیل نمیشه فضای مجازی رو با دل ادم اشتباه بگیرید 

ولی خب  کسی که دلش پاکه فضای مجازیشم میتونه پاک باشه در کل کارش اشتباهه حتما میخواد به کسی پز عکسه رو بده یا دلبری کنه

اگه  قلبم شب بود تو ستارش بودی(:
2740

بچه ها میخوام ذرت بگیرم واسه ماکارونی بریزم درس کنم اول باید ذرتو تو اب بپزم ؟ 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
مه انفاقا خواهر منم باحجابه ولي عكسي خوشش مياد. ميزاره نه خيلي عكس داغونا  ولي بخوادم حجابشو ب ...

همه یکی نیستن ولی دوست من از حجاب متنفره ولی مجبدر عکسای پروفایلش همه لخت

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم

سلام ! 

نظر من اينه كه بهتره كلا قضاوت نكنيم ديگران رو ...

ولي خب معمولا اينجور دخترا عكس خودشون رو دوست ندارن بذارن ،يه عكس ديگه ميذارن و انسان كلا چيزي كه دروني طلب ميكنه رو ناخوداگاه انتخاب ميكنه ..... ممكنه خودش راضي نباشه از چادري بودنش ، شايدم حسرت يه بار بي حجاب موندن به دلش مونده و اينطوري با شخصيت سازي مجازي خلا شخصيتش رو پر ميكنه . شايدم هيچ كدوم از اينا نيست و اون دختر با اون عكسا ديگران رو گول ميزنه و پول ميگيره يا واسه ي تفريح و بيكاري 

2706