2733
2734
عنوان

نظرتون درباره دخترچادری ای که...

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی حجابی از چه نظر باشه مهمه؟

عکس یه زن مو باز بود فقط همین

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
واقعا این دوتا بهم ربطدارن؟ من بخاطر دوستم سوال کردم.چادرشو دوست داره ها ولی همیشههه موهاش پیداس وا ...

به عکس پروفایل دوستتم کار داری؟؟

دیده قشنگه گذاشته

واقعا از دخالت شما و قضاوت ها ی بعضی از دوستان تعجب میکنم که میگن دلش میخواد اونم موهاشو باز بزاره

کسی حجابشم داره بازم فضولی میکنن ببینن تو مغزش چطوره!!!

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
2728
زترشک واقعا

این نظر من نبود والا اون یکی دوستمون گفته بسیارم به این حرفش معتقده😂

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
به عکس پروفایل دوستتم کار داری؟؟ دیده قشنگه گذاشته واقعا از دخالت و شما و قضاوت ها ی بعضی از دوستا ...

من که نظری دربارش نداشتم سوالم بود خب

2738
چقدر به کار هم کاردارین😒دوست داره هرچی بزاره.ماهم یه فامیل مذهبی داریم عکس همه رو چک میکنه بعد میاد ...

چكار كرده مگه؟

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد