2733
2734
عنوان

عسلکم 😁نیش و کنایه های خانواده شوهر just for fun

| مشاهده متن کامل بحث + 3622 بازدید | 127 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مجی رو میخواییم زنش بدیم یه دختر نجیب از فامیل بگیریم واسش رودرواستی نداشته باشیم بچمون از ما نندازه ...

ببخشید تا اینجا چقد خندیدم بهشون😂😂الامم من عکس ایشون رو گذاشتم پروفایل خواهرشوهر ۴۴سالم میفرمایند که من از این خوشگلترم😖😖😖 

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  

خواهر مال منم همینجوره 😐😐😐

وقتی زنگ میزنم بهش میگه ان شالله چراغ خونتون روشن بشه یه بچه خدا بهتون بده😔😔😔😔

همه دارن خاطر جمعم فقط شما ندارین ناراحتم😐😐😐😐😐

2738

ما 3 تا جاری پسر داریم 

خواهر شوهرم دختر 

چپ و راست متلک میگه که وا دختر داشتن نعمته و اینا 

دیروز تو مهمونی رو به داداشاش میگه مردی که دختر نداره نفهمیده پدر شده 

جاری کوچیک هم برگشته میگه 

زنی هم که پسر نداره نفهمیده مادر شده

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد

چه دل پری.عروس ما هم یعنی اینا رو به ما میگه .من از همین جا ازش عذر خواهی میکنم 

.همه فکر میکنن خودشون بهترن خودشون خوب بچه‌تربیت کردن و خوب غذا درست میکنن خونه خودشون بهتره و بقیه هیچی بلد نیستن .خوش بگذره .به دل نگیر احتمال زیاد منظوری ندارن فقط فکراشونو بلند میگن .بازم خوبه به خودت میگن نه پشت سرت .آدم هر کاری کنه به چیزی از توش پیدا میشه.فسنحون ترش بپزی میگن ما فسنجون شیرین میخوریم .شیرین بپزی میگن ما ترش میخوریم .مخصوص خانواده شوهر نیستا هممون یه سلیقه ای داریم دیگه سلیقه عامونم به مرور زمان عوض میشه

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2706